Porzellan

Zahl der Lose: 121

Herendi Indai kosár mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:25 cm
11112.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi kis kiöntő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm, h:13 cm
11113.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zsolnay sárga-fekete váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
11114.

Rufpreis:
1 200 HUF
9

Zsolnay porcelán cukortartó és kiöntő, jelzett(ifj. Grünwald Mór), kopásnyomokkal, az egyik alján apró csorbával, 2 db, 13x19 és 7x13 cm
11115.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Zsolnay virágmintás porcelán mini tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11x7 cm
11116.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Zsolnay virágmintás porcelán kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
11117.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay virágmintás porcelán kis kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6x8 cm
11118.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay virágmintás porcelán kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
11119.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay virágmintás porcelán ékszertartó dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8x8x4,5 cm
11120.

Rufpreis:
2 000 HUF
14

Zsolnay Sissy mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
11121.

Rufpreis:
3 000 HUF
16

Zsolnay búzavirágmintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9x12 cm
11122.

Rufpreis:
2 000 HUF

11123.

Rufpreis:
6 000 HUF
14

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF