Porzellan Zahl der Lose: 121
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1453299
11112
283
Herendi Indai kosár mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:25 cm
1461142
11113
283
Herendi kis kiöntő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm, h:13 cm 1470172
11114
283
Zsolnay sárga-fekete váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 1469904
11115
283
2200
Zsolnay porcelán cukortartó és kiöntő, jelzett(ifj. Grünwald Mór), kopásnyomokkal, az egyik alján apró csorbával, 2 db, 13x19 és 7x13 cm 1470446
11116
283
Zsolnay virágmintás porcelán mini tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11x7 cm 1470448
11117
283
Zsolnay virágmintás porcelán kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 1470451
11118
283
Zsolnay virágmintás porcelán kis kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6x8 cm 1470452
11119
283
Zsolnay virágmintás porcelán kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 1470454
11120
283
Zsolnay virágmintás porcelán ékszertartó dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8x8x4,5 cm 1470455
11121
283
Zsolnay Sissy mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 1466761
11122
283
Zsolnay búzavirágmintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9x12 cm 1466763
11123
283
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF