Porzellan Zahl der Lose: 121
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1461890
11197
283
Német porcelán kínáló, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 17 cm, m: 9 cm 1461904
11198
283
Victoria csehszlovák városképes bonbonier, matricás, jelzett, d: 13 cm
1470183
11199
283
30000
Kézzel festett virág mintás füles váza, jelzés nélkül, kopott, m:27 cm
1470208
11200
283
Kínai porcelán váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm 1470217
11201
283
1470290
11202
283
Csehszlovák mokkás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1470930
11203
283
"HUNFILA 2009" feliratú porcelán sörös korsó, matricás, hibátlan, jelzett, m: 18 cm
1470436
11204
283
Csehszlovák porcelán pipatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11x14 cm 1470444
11205
283
Két kardos virágmintás kis váza, jelzett, kézzel festett, apró hibával, m: 11 cm 1462737
11206
283
Franz Grillparzer(1791-1872) biszkvit büszt, hibátlan, jelzés nélkül, m: 20 cm 1471437
11207
283
Kelet-német virágmintás porcelán ékszertartó dobozka, matricás, hibátlan, jelzett, 7x3 cm
1471468
11208
283
Kelet-német virágmintás porcelán dobozka, matricás, hibátlan, jelzett, 12x9x4 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF