Porzellan Zahl der Lose: 121
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1471521
11209
283
Kelet-német virágmintás porcelán hamuzó, matricás, hibátlan, jelzett, d: 13 cm
1471574
11210
283
Kelet-német virágmintás porcelán vázapár(2 db), matricás, hibátlan, jelzett, m: 17 és 21 cm 997384
11211
283
Régi porcelán só-, bors- és fogpiszkálótartó, lepattanással, 14x6x8 cm 997414
11212
283
2 db porcelán teakiöntő fedél, hibátlanok, d: 10 cm
1429371
11213
283
Kínai padlóváza, részben kézzel festett, jelzett, kínai igazolással, hibátlan, m:47 cm, d:32 cm
1295080
11214
283
Vegyes porcelán tétel: kávéscsészék, csészealjak, kistányér, dísztányér, stb., 8 db
1430812
11215
283
Kínai porcelán kancsó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 24 cm
1392482
11216
283
1373553
11217
283
Jelzett német hiányos teás készlet, kézzel festett, kopott
1275135
11218
283
1466652
11219
283
Satsuma váza, jelzett, részben kézzel festett, hibátlan, m:23 cm 1370113
11220
283
Kínai jelzett padlóváza, kézzel festett, hibátlan, m:63 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF