Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 137

Anton Scharff (1845-1903) 1874. "Kincsem" peremen jelzett Ag emlékérem. "KINCSEM 17.MAERZ 1874" (37,16g/45mm) T:2 kis ph. és k. Hungary 1874. "Kincsem" Ag medallion with hallmark on the edge. "KINCSEM 17.MAERZ 1874". Sign.: Anton Scharff (37,16g/45mm) C:XF small edge errors and scratches Wurzbach 1070., Hauser 6604.
30455.

Rufpreis:
29 000 HUF
78,59
90,63

Tóta Gyula (1912-1988) 1975. "Dr. Aszalós Imre 1897-1973 / Aszalós Imre Tudományos Emlékülés Baja 1975" Br plakett (312,35g/98mm) T:1- /  Hungary 1975. "Imre Aszalós 1897-1973 / Imre Aszalós Scientific Memorial Session Baja 1975" Br plaque. Sign.: Gyula Tóta (312,35g/98mm) C:AU
30456.

Rufpreis:
4 000 HUF

Trischler  Ferenc (1945- )2003. "Pécsi Főposta / A posta belső felújításának emlékére - Pécs, 2003. november 5." Br emlékérem, eredeti díszdobozban (96mm) T:2
30457.

Rufpreis:
1 000 HUF

Solymári Valkó László (1909-1984) 1958. "A Hajdúsági Múzeum alapításának 30. évfordulójára - A Múzeumbarátok Társasága - Harc a kultúráért / H. Fekete Péter - A múzeum alapítója" Br emlékérem (254g/85mm) T:2
30458.

Rufpreis:
6 000 HUF

Tóth Sándor (1933-) "Női test / Tóth Sándor - Asztalos u. 30. Szeged" Br emlékérem (28mm) T:1-,2
30459.

Rufpreis:
800 HUF

Tőrös Gábor (1934-) DN "Bethlen Gábor 1580-1629" Br emlékplakett (729g/137mm) T:2
30460.

Rufpreis:
5 000 HUF

Varga István (1949-) 1986. "ERBE-VASAS 1961-1986" Br plakett fa talpon (98mm) T:2
30461.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vígh Tamás (1926-2010) 1973. "Kodály Zoltán" Br emlékplakett (84mm) T:2
30462.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Vincze Dénes (1924-1972) / Manno Miltiadesz (1879-1935) DN "Magyar Birkózó Szövetség" Br emlékérem (6mm) T:1-
30463.

Rufpreis:
800 HUF
9

Habsburg Birodalom 1792. "I. Ferenc budai koronázására" Bécs, Ag koronázási zseton "LEGE ET FIDE / FRANCISCVS D G HVN BOH REX ARCHID AVSTRIAE CORONATVS BVDAE VI IVN MDCCXCII " Johann Nepomuk Würth (1750-1811) műve, mesterjegy nélkül (2,16g/21,5mm) T:2- ph., enyhén hajlott Habsburg Monarchy 1792. "Coronation of Franz I in Buda" Vienna, Ag coronation jeton, work of Johann Nepomuk Würth (1750-1811), without sign (2,16g/21,5mm) C:VF edge error, slightly curved Montenuovo 2262
30464.

Rufpreis:
5 000 HUF

Habsburg Birodalom 1830. "V. Ferdinánd pozsonyi koronázása" Ag zseton. "FRANC I ET PER EVM FERD V / CORON POSON DIE XXVIII SEPT MDCCCXXX" (3.28g/20,5mm) T:2 Habsburg Monarchy 1830. "Coronation of Ferdinand V in Pressburg" Ag jeton (3.28g/20,5mm) C:XF
30465.

Rufpreis:
5 000 HUF

1861. "Országgyűlési Emlék" fém emlékérem. "HON SZERETET 'S EGYETÉRTÉSBE VAN ERŐ 'S ISTENI ÁLDÁS - 1861 ORSZÁG GYŰLÉSI EMLÉK / E HAZA CSAK AKKOR TULAJDONUNK HA TÖRVÉNYEINKET NEM IDEGENEK KEZELIK - HAZÁDNAK RENDÜLETLENÜL LÉGY HÍVE....". (50mm) T:2 ph.
30466.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF