Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 137

1865. "Országgyűlési Emlék" Sn emlékérem, peremen "EM" gyártói jelzéssel, két részből álló Br védőtokban "1865 ORSZÁG GYŰLÉSI EMLÉK / MIDŐN SÖTÉT LESZ A VILÁG - ÉS MINDEN TŰZ KIÉG - A HONFISZÍVBEN FENMARAD EGY ÉLŐ SZIKRA MÉG. - E SZIKRA FÉNYT AD ÉS HEVET - S ÉG OLTHATATLANUL - OH HONFI, ŐRIZD E TÜZET - S NE FÉLJ, HA VÉSZ BORUL." (34.66g/50mm) T:1-,2
30467.

Rufpreis:
12 000 HUF

1867. "Honvéd Emlék - Az 1867. évi honvéd egyletek alakításának emlék zálogául / Éljen a haza és az alkotmány" ezüstözött Br emlékérem (20,5g/39,5mm) T:2
30468.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

1916. "Károly és Zita" koronázási emlékérem, bronzozott hadifém érem "IV. KÁROLY MAGYARORSZÁG APOSTOLI KIRÁLYA ÉS ZITA KIRÁLYNÉ MEGKORONÁZÁSA EMLÉKÉRE 1916 DECZEMBER 30. / ISTEN ÁLDD MEG A MAGYART!" mesterjeggyel ellátott (29mm) T:2- fülhiány, kopott bronzozás Austro-Hungarian Monarchy 1916. "Charles IV and Zita" bronze plated warmetal coronation medal, sign (29mm) C:VF missing ear, worn bronze plating
30469.

Rufpreis:
2 400 HUF

1916. "1916. VIII. 23." ezüstözött Br labdarúgó díjérem füllel (33mm) T:2
30470.

Rufpreis:
1 800 HUF

~1916. "Ferenc József 1830-1916" fém emlékérem tűvel (23mm) T:2
30471.

Rufpreis:
800 HUF

~1938. "MRG" ezüstözött Br sportplakett (109,3g/51x73mm) T:2
30472.

Rufpreis:
4 000 HUF

1941. "Német-Magyar-Svájci Sportverseny 1941. VI. 29." Al díjérem "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (12.3g/46mm) T:2
30473.

Rufpreis:
4 000 HUF

1931. "Uj előre 7-5-'31" ezüstözött Br labdarúgó díjérem, akasztóval (38x26mm) T:2,2-
30474.

Rufpreis:
2 000 HUF

1964. "Munkásőr" Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval és miniatűrrel eredeti dísztokban + Kiss Nagy András (1930-1997) 1977. "De elvtársaim! Ez az a munkásság, mely osztályharcban vasba öltözött... / Emlékül a Munkásőrség alapító tagjának a Munkásőrség országos parancsnokától 1977. II." vörösréz emlékplakett (104,5x72mm) (2x), egyik tokban + Rácz Edit (1936-) 1972. "Vezess Baleset Nélkül Mozgalom" Br emlékplakett sérült tokban (94mm) T:2
30475.

Rufpreis:
1 800 HUF

1967. "Csepel Vas- és Fémművek 75 év 1892-1967" Br emlékérem eredeti tokban (60,5mm) T:2 ph.
30476.

Rufpreis:
1 000 HUF

1968. "100 éves a Láng Gépgyár" ezüstözött fém emlékérem, műanyag talpon, eredeti dísztokban (60mm / 95x132mm) T:2
30477.

Rufpreis:
1 000 HUF

1968. "Salgótarjáni Acélárugyár 1868-1968" ezüstözött fém emlékérem (50mm) T:2
30478.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF