https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 137

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Kubászova Tamara (1939-) DN "Dr. Polgár Kálmán emlékére - Kaposvár" Br plakett fa talpon (82mm) T:2
1
30443.

Kubászova Tamara (1939-) DN "Dr. Polgár Kálmán emlékére - Kaposvár" Br plakett fa talpon (82mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lapis András (1942-) 1986. "Buda 1686 / A Magyar Éremgyűjtők Egyesülete XVI. Vándorgyűlése  - Buda visszafoglalásának 300. évfordulóján" Br emlékérem (42,5mm) T:1
1
30444.

Lapis András (1942-) 1986. "Buda 1686 / A Magyar Éremgyűjtők Egyesülete XVI. Vándorgyűlése - Buda visszafoglalásának 300. évfordulóján" Br emlékérem (42,5mm) T:1

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP ujjlenyomat
1
30445.

Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP ujjlenyomat

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" jelzett Ag emlékérem (31,2g/0.925/42,5mm) T:PP
1
30446.

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" jelzett Ag emlékérem (31,2g/0.925/42,5mm) T:PP

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lebó Ferenc (1960-) 1995. "A honfoglalás emlékére / Vérszerződés" Br emlékérem, műanyag tokban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1
1
30447.

Lebó Ferenc (1960-) 1995. "A honfoglalás emlékére / Vérszerződés" Br emlékérem, műanyag tokban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ligeti Erika (1934-) 1975. "A Szocialista Magyar Gyógyszerellátásért 1950-1975" Br öntőminta (97mm) T:1-,2
1
30448.

Ligeti Erika (1934-) 1975. "A Szocialista Magyar Gyógyszerellátásért 1950-1975" Br öntőminta (97mm) T:1-,2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Lőrincz István (1901-1985) 1931. "Házasságkötésünk emlékére - 25 év" ezüstözött Br emlékérem (50mm) T:2
1
30449.

Lőrincz István (1901-1985) 1931. "Házasságkötésünk emlékére - 25 év" ezüstözött Br emlékérem (50mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lőrincz István (1901-1985) ~1960. "Emlékül a Magyar Állami Operaház Szakszervezeti Bizottságától" Br emlékérem "Iparművészeti V. Érem Üzem" gyártói jelzéssel (55mm) T:1-
1
30450.

Lőrincz István (1901-1985) ~1960. "Emlékül a Magyar Állami Operaház Szakszervezeti Bizottságától" Br emlékérem "Iparművészeti V. Érem Üzem" gyártói jelzéssel (55mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pálffy Gusztáv (1942-) 1984. "Dr. Hollós József 1876-1947 Kecskemét" Br plakett (392g/108mm) T:2 /  Hungary 1984. "Dr. József Hollós 1876-1947 Kecskemét" Br plaque. Sign.: Gusztáv Pálffy (392g/108mm) C:XF
1
30451.

Pálffy Gusztáv (1942-) 1984. "Dr. Hollós József 1876-1947 Kecskemét" Br plakett (392g/108mm) T:2 / Hungary 1984. "Dr. József Hollós 1876-1947 Kecskemét" Br plaque. Sign.: Gusztáv Pálffy (392g/108mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pittner Vince (1902-1934) 1928. "Gottschalk 50 éves jubileuma" Br egyoldalas négyszögletű plakett. "31. V. (50) 1928. - PITTNER". Csak 60db készült. (193,5g/105x63mm) T:2 hátoldalán két furat függesztéshez /  Hungary 1928. "50th Anniversary - Birth of Gottschalk" commemorative Br plaque. Only 60pcs made. Sign: Vince Pittner (193,5g/105x63mm) C:XF back drilled for suspension  HP: 3852
1
30452.

Pittner Vince (1902-1934) 1928. "Gottschalk 50 éves jubileuma" Br egyoldalas négyszögletű plakett. "31. V. (50) 1928. - PITTNER". Csak 60db készült. (193,5g/105x63mm) T:2 hátoldalán két furat függesztéshez / Hungary 1928. "50th Anniversary - Birth of Gottschalk" commemorative Br plaque. Only 60pcs made. Sign: Vince Pittner (193,5g/105x63mm) C:XF back drilled for suspension HP: 3852

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. "A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára" Br emlékérem. "XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA" (51mm) T:2 Hungary 1865. "40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences" Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (51mm) C:XF
1
30453.

Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. "A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára" Br emlékérem. "XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA" (51mm) T:2 Hungary 1865. "40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences" Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (51mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Renner Kálmán (1927-1994) 1970. "III. Soproni Temperöntési és Mintakészítési Napok" bronzozott fém emlékplakett (57x95mm) T:2
1
30454.

Renner Kálmán (1927-1994) 1970. "III. Soproni Temperöntési és Mintakészítési Napok" bronzozott fém emlékplakett (57x95mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse