Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 137

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "Bessenyei György 1742-1811 / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete XVII. Vándorgyűlése - Nyíregyháza" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30431.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "Elisabetha Regina Hungariae / Születésének emlékére a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1837-1987" Br emlékérem (42,5mm) T:2
30432.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1954. "Fekete Sándor" Br plakett. "FEKETE SÁNDOR 70. SZÜLETÉSNAPJÁRA A SZÖVETSÉG UTCAI KÓRHÁZ" (196,8g/79x49mm) T:2 /  Hungary 1954. "Sándor Fekete" Br plaque. Sign.: Zsigmond Kisfaludi Strobl (196,8g/79x49mm) C:XF HV 146.
30433.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1926. "Lobmayer Géza sebész professzor" egyoldalas öntött Br plakett. "GEZA. DE. LOBMAYER...CHIRURGUS. ET. MEDICUS. 1926 - K.STROBL" (146,3g/108mm) T:1- fo. R! /  Hungary 1926. "Professor Géza Lobmayer, surgeon" commemorative Br cast plaque. Sign: Zsigmond Kisfaludi Strobl (146,3g/108mm) C:AU spot R! HV: 429., HP: 4915.
30434.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kiss György (1943-2016) 1991. "Bethlen Gábor" Br plakett (90mm) T:2
30435.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kiss György (1943-2016) 1991. "Bethlen Gábor / Nyírbátor 1991 VIII 4" Br emlékérem (63mm) T:1-,2
30436.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Michelangelo" Br emlékérem ÁPV plasztiktokban tájékoztató tanúsítvánnyal (60mm) T:1 patina
30437.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Semmelweis Ignác 1818-1865" Br emlékérem, ÁPV plasztiktokban tájékoztató tanúsítvánnyal (60mm) T:1
30438.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Kodály Zoltán / Háry János" Br emlékérem ÁPV plasztiktokban, ismertető tanúsítvánnyal (60mm) + DN "Bartók Béla emlékérem" egyoldalas Br érem (60mm) T:1-,2
30439.

Rufpreis:
1 200 HUF

Konyorcsik János (1926-2010) DN "Mennyi sok mindent oda-adtam amíg ily szépen elfáradtam - Ady" egyoldalas Br érem (241,6g/95mm) T:2 /  Hungary ND One-sided Br medallion with citation from Endre Ady. Sign.: János Kocsornyik (241,6g/95mm) C:XF
30440.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" aranyozott fém emlékérem díszdobozban (42,5mm) T:PP
30441.

Rufpreis:
1 800 HUF

Krajcsovics Károly (1953-) 2006. "A Magyar Nőorvos Társaság Gyermekgyógyász Szekciója 1976" öntött Al emlékérem (117mm) T:1-
30442.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF