Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 137
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1436705
30407
279
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1988. "Szent Jobb országjárása / Szent István halálának 950. évfordulója" Br emlékérem (70mm) T:2 1425539
30408
279
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1985. "OMÉK (Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár Budapest)" Br emlékplakett (80mm) T:2
1434012
30409
279
Numismatik
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium Honfoglalás 896-1996" Ag emlékérem nem saját tokban (11,91g/0.925/35mm) T:PP ujjlenyomat 1372444
30410
279
Numismatik
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1971. "Bocskai István / Félévszázados a Hajdúsági Múzeum" Br emlékérem, peremén sorszám. "BOCSKAI ISTVÁN 1606-BAN AJÁNDÉKOZTA MEG ELEINKET A HAJDÚSZABADSÁGGAL / FÉLÉVSZÁZADOS A HAJDÚSÁGI MÚZEUM 1971" (289,5g/85mm) T:2 ph. / Hungary 1971. "István Bocskai / 50 Years of Hajdúság Museum" Br medallion, numbered on edge. Sign.: Ferenc Csúcs (289,5g/85mm) C:XF edge error
1433570
30411
279
4800
Numismatik
Cziglényi Ádám (1909-1998) 1948. "V. Országos Magyar Bélyegkiállítás - Budapest" ezüstözött Br emlékplakett (130,5g/40x60mm) T:2
1435155
30412
279
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE Alba Regia Szervezete - Szent István halálának emlékére" Ag emlékérem (35,21g/0,835/42.5mm) T:1-(PP) patina, ujjlenyomat 1435322
30413
279
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1988. "Alba Regia Szervezete - Államalapítónk halálának emlékére" Br emlékérem (42,5mm) T:1
1435291
30414
279
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1988. "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján" Br emlékérem (42,5mm) T:1
1435230
30415
279
Numismatik
Fritz Mihály (1847-) 1990. "Mathias Rex / MÉE Szeged" Mátyás király halálának 500. évfordulója, Br emlékérem (42,5mm) T:1-
1438526
30416
279
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1991. "Pax Vobis - Béke veletek 1945-1956." aranyozott pierfort emlékérem (139g/65mm) T:PP ujjlenyomat
1435260
30417
279
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1992. "Wekerle Sándor, Mór szülöttje emlékére / Gyűjtők Egyesülete - Mór" Br emlékérem T:1- Adamo MR1
1435168
30418
279
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1995. "300 éves a Kapucinus Rend Móron / Brindizi Szent Lőrinc török elleni győztes csatája - Csókakővár" Br emlékérem (42,5mm) + Füz Veronika (1951-) DN "Móri Bornapok" fém emlékérem (42,5mm) T:PP ujjlenyomat, patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF