Drucksachen Zahl der Lose: 227
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1426779
12498
278
Printed Materials
cca 1900-30 Vegyes litho szentképek, 10db, különböző méreteben és minőségben, cca 11x7cm 1426783
12499
278
Printed Materials
cca 1900-30 Vegyes Poellath Károly által nyomtatott szentképek, 8db, különböző méreteben és minőségben, cca 10x7cm 1405363
12500
278
Printed Materials
cca 1900 Bártfa Gyógyfürdő, Bártfa sz. kir. város házi kezelésében, képekkel illusztrált prospektus, ázásnyomokkal, 23p
1414572
12501
278
Printed Materials
cca 1900 3 db dombornyomott, csipke litho üdvözlőkártya / 3 embroided litho greeting cards 1414574
12502
278
Printed Materials
cca 1900 3 db dombornyomott, csipke litho üdvözlőkártya / 3 embroided litho greeting cards 1414575
12503
278
Printed Materials
cca 1900 3 db dombornyomott, csipke litho üdvözlőkártya / 3 embroided litho greeting cards
1414577
12504
278
Printed Materials
cca 1900 3 db dombornyomott, csipke litho üdvözlő és reklámkártya / 3 embroided litho greeting cards
1414571
12505
278
Printed Materials
cca 1900 3 db dombornyomott, csipke litho üdvözlőkártya / 3 embroided litho greeting cards 1427173
12506
278
Printed Materials
cca 1900-1910 Mayer Gépgyár Vas- és Fémöntőde Rt. termék katalógusa, Szombathely, német és magyar nyelven, megviselt állapotú kiadói papírkötés. 1353754
12507
278
Printed Materials
Roma 32 Vedute a Colori Parte I. Képes leporelló Róma városáról. Öt nyelvű leírásokkal. Kopott papírkötésben.
1363214
12508
278
Printed Materials
1272058
12509
278
Printed Materials
1903 Czibakházai Motor-Malom Részvénytársaság könyvecskéje, értéke 20 korona, 16x10cm Kissé megviselt
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF