https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 227
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1427469
12474
278
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1988 Hajnal Erika (1957- ) magyar kézifestő és nyomottanyag-tervező iparművész számozott, aláírt kiállítási meghívója, 5 db. a művész munkáit bemutató, diafilm kockával.
Das Lot is nicht erreichbar
1426903
12475
278
0
1800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1889 Rudolf trónörökös, Angerer, Wien, nyomtatvány, 15x10cm 1428024
12476
278
0
6000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Természettudományi közlöny 21 kötet. Szerk.: Szily Kálmán, Lengyel Béla, Paszlavszky József. Budapest, 1889, K. M. Természettudományi Társulat, Pesti LLoyd-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas, foltos borítóval, meglazult fűzéssel, de belül jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1432649
12477
278
0
4000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1890 Seltenhofer Frigyes tűzoltószer gyár képes reklámnyomtatvány 16 p. 26x34 cm 1428434
12478
278
0
1200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1894 Csipkés litho szentkép, szép állapotban, 12x8 cm 1432600
12479
278
0
2400
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1896 Sigmund József zászló árjegyzék, rajta az 1848-as a nemzeti jelképekről szóló törvény szövegével 4p.
Das Lot is nicht erreichbar
1428450
12480
278
0
2800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1896 A marosvásárhelyi református kollégium értesítője az 1894-1895. iskolai évről. Kiad.: Horváth József. Marosvásárhely, Sztupjár István. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1378292
12481
278
0
2600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1897 a Jugend 2. évf. 3. száma, számos illusztrációval, papírkötésben, 16 p.
Das Lot is nicht erreichbar
1432640
12482
278
0
3400
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1897 Szombathely katonai lóvásár nagyméretű hirdetmény 48x62 cm 1430112
12483
278
0
6000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1898 Néptanítók lapja, 1898, XXXI. évfolyam, 1-52. szám, 49.,51. számok hiányoznak. Majd nem teljes évfolyam. Szerk.: Ujváry Béla, Dr. Göőz József. Budapest, 1898, Vallás- és Közoktatásügyi M. Kir. Ministerium, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Korabeli átkötött kopottas félvászon kötés, márványozott lapélekkel, pár helyen ceruzás aláhúzásokkal. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1427494
12484
278
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1898 Köpcsényi Várszínház plakátja, magyar és német nyelven, megviselt állapotban, 24x19 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
1427490
12485
278
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1898 Köpcsényi Várszínház plakátja, német nyelven, megviselt állapotban, 23x19 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse