https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 227
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1426770
12462
278
0
1200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1860-80 Szent Antal szentkép, metszet, 11x7cm 1333398
12463
278
0
8000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1865 Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen. Hrsg. C. F. L. Förster. Osztrák-Magyar Monarchia egyik legjelentősebb építészeti folyóiratának teljes évfolyama egybekötve. Számos kihajtható melléklettel. Korabeli félvászonkötésben, márványozott lapszélekkel. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel. Nem kollacionált.
Das Lot is nicht erreichbar
1431180
12464
278
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1870 Jegyzék sz. kir. Pest városában lévő nyilvános légszesz-lángoknak, a megálapított II. sorozat szerént, egész és fél éji égés idejéről. 36×22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1333393
12465
278
0
8000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1870 Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen. Hrsg. C. F. L. Förster. Osztrák-Magyar Monarchia egyik legjelentősebb építészeti folyóiratának teljes évfolyama egybekötve. Számos kihajtható melléklettel. Korabeli félvászonkötésben, márványozott lapszélekkel. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel. Nem kollacionált.
Das Lot is nicht erreichbar
1431182
12466
278
0
1600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1871 Buda, A magyar királyi belügyministerium rendőri körözvénye valamennyi törvényhatósághoz, 34×21 cm 1427452
12467
278
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1873 Jótékonysági arany és ezüst sorsjáték hirdetménye, amely bevételét az újpesti katolikus templom felépítésére szántak, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1427460
12468
278
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1873 Nagy arany és ezüst sorsjáték az újpesti katolikus templom felépítése céljából, hirdetmény, jó állapotban, 47×29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1429656
12469
278
0
3200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1879 Podmaniczky Frigyes (1824-1907) politikus újévi üdvözlőkártyája 1432648
12470
278
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1880 Harangöntő képes reklám nyomtatványa 4p. 30x44 cm 1049487
12471
278
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1882 A kassai kataszt, kerület tiszjövedelmeinek fokozata. Kassától Ungváron át Szopotkóig. 60x50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
397333
12472
278
0
2400
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1883 Kottát ábrázoló levélpapír és boríték / Fancy writing paper and envelope with score
Das Lot is nicht erreichbar
1427456
12473
278
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1884 Magyar Királyi Államsorsjáték hirdetménye, amely bevételét az özvegyek és árvák segélyezésére kívántak fordítani, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse