Drucksachen Zahl der Lose: 227
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1432604
12510
278
Printed Materials
1904 A "Kőbányai gőztéglagyár társulat Pesten" téglagyár betegsegélyező pénztárának alapszabályai, félvászon kötésben, kissé sérült kötéssel. 1396024
12511
278
Printed Materials
1905 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű, dombornyomott egészvászon kötés, aranyozott lapélekkel. A borítója kopottas.
1429485
12512
278
Printed Materials
cca 1906 Máramaros vármegye mérlegszámlája az 1905-1906. évre, részlet (Aknasugatag-Kőrösmező)
1207258
12513
278
Printed Materials
1426788
12514
278
Printed Materials
cca 1910-20 Vegyes, nagyrészt Max Hirmer szentképek, 12db, különböző méreteben és minőségben, cca 11x6cm 1426796
12515
278
Printed Materials
cca 1910-80 Vegyes szentképek, 40db, különböző méreteben és minőségben, cca 11x6cm
1257581
12516
278
Printed Materials
cca 1910 A Karetyl műlovas testvérek reklámlapja
1394904
12517
278
Printed Materials
1257612
12518
278
Printed Materials
1394894
12519
278
Printed Materials
1396021
12520
278
Printed Materials
1396396
12521
278
Printed Materials
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF