Drucksachen

Zahl der Lose: 227

1904 A "Kőbányai gőztéglagyár társulat Pesten" téglagyár betegsegélyező pénztárának alapszabályai, félvászon kötésben, kissé sérült kötéssel.
12510.

Rufpreis:
1 000 HUF

1905 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű, dombornyomott egészvászon kötés, aranyozott lapélekkel. A borítója kopottas.
12511.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1906 Máramaros vármegye mérlegszámlája az 1905-1906. évre, részlet (Aknasugatag-Kőrösmező)
12512.

Rufpreis:
1 600 HUF

12513.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1910-20 Vegyes, nagyrészt Max Hirmer szentképek, 12db, különböző méreteben és minőségben, cca 11x6cm
12514.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1910-80 Vegyes szentképek, 40db, különböző méreteben és minőségben, cca 11x6cm
12515.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1910 A Karetyl műlovas testvérek reklámlapja
12516.

Rufpreis:
800 HUF

12517.

Rufpreis:
1 000 HUF

12518.

Rufpreis:
3 000 HUF

12519.

Rufpreis:
1 000 HUF

12520.

Rufpreis:
3 000 HUF

12521.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF