1910 Művészet. Szerk.: Lyka Károly. Budapest, 1910, Singer és Wolfner. Kilencedik évfolyam. Kiadói egészvászon kötés, a gerince kopottas, a kötése sérült, pár lap kijár, pár lap hiányzik, számos illusztrációval.
1912 Nagyszeben, Hess Viktor első hídmérleggyára Magyarország Erdélyrészében. Képes árjegyzék, félbe hajtva, a papírborító gerincén egy nagyobb szakadás / Victor Hess Hermannstadt, illustrierter Katalog über Wagen aller Art, Transylvanian scale catalogue, 64 p. 29×23 cm
1913-1914 Nyugat folyóirat 9 száma. Szerk.: Ignotus Pál. Kiadói papírkötésben, változó állapotban, többnyire szakadozott borítóval, egy széteső, rossz állapotban.
1915 Az Új idők c. folyóirat (március-szeptemberig). Szépirodalmi művészeti és társadalmi képes hetilap. Szerkeszti: Herczeg Ferenc. Singer és Wolfner. Korabeli egészvászon kötésben.
1917 Uj Idők 1917 I-II kötet. 1-26+27-51 Szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap. Szerk.: Herczeg Ferenc. Budapest, 1917, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, némelyik borító és lap szakadozott. Nem teljes, az 52 szám hiányzik.
1918 Uj Idők 1918 I-II kötet. 1-25+27-52. számok. Szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap. Szerk.: Herczeg Ferenc. Budapest, 1918, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, némelyik borító és lap szakadozott, a II. kötet borítólapja szakadt, hiányos. Nem teljes, az 26. szám hiányzik.