Porzellan Zahl der Lose: 79
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1401779
11125
274
Szász Endre által tervezett Hollóházi porcelán doboz, jelzett, hibátlan, 4x13x9cm 1399448
11126
274
Virágmintás Hollóházi váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 1399458
11127
274
Hollóházi lúd, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 15 cm
1330920
11128
274
1397650
11129
274
Hollóházi daru pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm 1398777
11130
274
Hollóházi porcelán kormorán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 1398382
11131
274
Hollóházi porcelánok(váza, libák, bonbonier, plakett), 4 db, matricások, 1 db kézzel festett, jelzett, hibátlan 1401389
11132
274
Aquincumi teknősbéka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:5,5 cm 1401771
11133
274
Gránit fekvő spániel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:35 cm, m:18 cm
1226544
11134
274
Scrabantia / Sopron városképes Hollóházi porcelán tálka 20x17 cm
1304369
11135
274
1398760
11136
274
3 db bólogatós porcelán figura (2 kutya, 1 macska), köztük 2 db Aquincumi, kézzel festettek, jelzettek, sérültek, különböző méretben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF