Porzellan

Zahl der Lose: 79

Szász Endre által tervezett Hollóházi porcelán doboz, jelzett, hibátlan, 4x13x9cm
11125.

Rufpreis:
1 000 HUF
19

Virágmintás Hollóházi váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
11126.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi lúd, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 15 cm
11127.

Rufpreis:
1 000 HUF

11128.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi daru pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm
11129.

Rufpreis:
2 000 HUF
13

Hollóházi porcelán kormorán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
11130.

Rufpreis:
800 HUF

Hollóházi porcelánok(váza, libák, bonbonier, plakett), 4 db, matricások, 1 db kézzel festett, jelzett, hibátlan
11131.

Rufpreis:
1 600 HUF

Aquincumi teknősbéka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:5,5 cm
11132.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gránit fekvő spániel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:35 cm, m:18 cm
11133.

Rufpreis:
6 000 HUF

Scrabantia / Sopron városképes Hollóházi porcelán tálka 20x17 cm
11134.

Rufpreis:
1 000 HUF

11135.

Rufpreis:
800 HUF

3 db bólogatós porcelán figura (2 kutya, 1 macska), köztük 2 db Aquincumi, kézzel festettek, jelzettek, sérültek, különböző méretben
11136.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF