Porzellan Zahl der Lose: 79
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1400795
11113
274
Hollóházi népviseletbe öltözött lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, festék hibával, m:28 cm 1401427
11114
274
Zsolnay teás csészealjak (9db), matricás, jelzett, kopott, d:15 db (9 db)
1399470
11115
274
Zsolnay kisnyúl, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 6,5 cm 1399467
11116
274
Zsolnay kislány korsóval, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 1330927
11117
274
1398763
11118
274
Zsolnay porcelán szamár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm 1398772
11119
274
4600
Zsolnay virágmintás porcelán váza, 2 db, kézzel festett, jelzett, az egyik hibátlan, a másikon máz alatti repedésekkel, m: 13 és 15 cm 1396102
11120
274
14000
Zsolnay búzavirág mintás ajándék csomag (ékszertartó, váza, kis tálka) kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában 1396097
11121
274
11000
Zsolnay búzavirág mintás ajándék csomag (ékszertartó, kis váza, kis doboz) kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában 1397654
11122
274
Hollóházi kottázó hölgy, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22,5 cm 1397658
11123
274
Hollóházi madolinos úrfi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22,5 cm 1397667
11124
274
Hollóházi Rába ETO-s sörös korsó, matricás, jelzett, hibátlan, m:15,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF