Porzellan

Zahl der Lose: 79

11113.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay teás csészealjak (9db), matricás, jelzett, kopott, d:15 db (9 db)
11114.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay kisnyúl, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 6,5 cm
11115.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay kislány korsóval, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
11116.

Rufpreis:
1 000 HUF
13

11117.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay porcelán szamár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
11118.

Rufpreis:
1 000 HUF
15

Zsolnay virágmintás porcelán váza, 2 db, kézzel festett, jelzett, az egyik hibátlan, a másikon máz alatti repedésekkel, m: 13 és 15 cm
11119.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Zsolnay búzavirág mintás ajándék csomag (ékszertartó, váza, kis tálka) kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában
11120.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Zsolnay búzavirág mintás ajándék csomag (ékszertartó, kis váza, kis doboz) kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában
11121.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Hollóházi kottázó hölgy, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22,5 cm
11122.

Rufpreis:
3 000 HUF
17

Hollóházi madolinos úrfi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22,5 cm
11123.

Rufpreis:
3 000 HUF
20

Hollóházi Rába ETO-s sörös korsó, matricás, jelzett, hibátlan, m:15,5 cm
11124.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF