Porzellan

Zahl der Lose: 79

Herendi Rothschild mintás ajándék készlet (tálka,csikknyomó, dobozka, gyufadoboztartó), kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában
11101.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi tálkák, 2 db, Szeged, Ipolyság címerrel, kézzel festett, jelzett, pici kopással, d: 8 cm.
11102.

Rufpreis:
1 200 HUF
18

Herendi Komárom címeres porcelán fogpiszkálótartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6x9 cm.
11103.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Herendi Eton mintás cipő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:10 cm, m:6 cm.
11104.

Rufpreis:
2 000 HUF
16

Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 18×14 cm.
11105.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
9

Herendi virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm.
11106.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi virág mintás kis kaspó, kézzel festett, jelzett (Tertia), pici kopással, m: 8 cm.
11107.

Rufpreis:
1 200 HUF
9

Zsolnay vaddisznó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:10 cm, m:7 cm
11108.

Rufpreis:
1 400 HUF
18

Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16,5 cm
11109.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm
11110.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay búzavirág mintás étkészlet, kézzel festett, egy tányéron máz alatti hajszálrepedésekkel, egyébként hibátlan, jelzett, összesen: 25 db/ Zsolnay dinner set
11111.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
11

Zsolnay kaspó, porcelán, kézzel festett,  jelzett, hibátlan, 10x9cm
11112.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF