Porzellan Zahl der Lose: 79
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1397621
11101
274
Herendi Rothschild mintás ajándék készlet (tálka,csikknyomó, dobozka, gyufadoboztartó), kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában 1397534
11102
274
Herendi tálkák, 2 db, Szeged, Ipolyság címerrel, kézzel festett, jelzett, pici kopással, d: 8 cm. 1397512
11103
274
Herendi Komárom címeres porcelán fogpiszkálótartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6x9 cm. 1397520
11104
274
Herendi Eton mintás cipő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:10 cm, m:6 cm. 1397572
11105
274
Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 18×14 cm. 1397571
11106
274
Herendi virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm. 1397569
11107
274
Herendi virág mintás kis kaspó, kézzel festett, jelzett (Tertia), pici kopással, m: 8 cm. 1401385
11108
274
Zsolnay vaddisznó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:10 cm, m:7 cm 1394783
11109
274
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16,5 cm 1394762
11110
274
Zsolnay pillangó mintás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm
1399559
11111
274
50000
Zsolnay búzavirág mintás étkészlet, kézzel festett, egy tányéron máz alatti hajszálrepedésekkel, egyébként hibátlan, jelzett, összesen: 25 db/ Zsolnay dinner set 1397988
11112
274
Zsolnay kaspó, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10x9cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF