Porzellan

Zahl der Lose: 79

2 db porcelán mókus, kézzel festettek, jelzettek (Hollóházi, Kispest), apró kopásnyomokkal, m: 14 cm
11137.

Rufpreis:
1 600 HUF

Drasche virágmintás cukortartó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12 cm
11138.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gránit porcelán elefánt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15x14 cm.
11139.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1900 Tausek Ferencz Budapest 5+1 db. Milléniumi-emlék 1896 tányér, matricás, jelzett, kopásokkal, és lepatanásokkal, d: 20 cm., d: 23 cm.
11140.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Rosenthal játszó kis cica, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm
11141.

Rufpreis:
1 200 HUF
9

Delft BlueColor kislány és kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm, h:14 cm
11142.

Rufpreis:
1 600 HUF

Royal Dux őz, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14,5 cm, h:12 cm
11143.

Rufpreis:
4 000 HUF

Josef Böck Wien (Thomas) kiöntő, matricás, jelzett, hibátlan, m:21 cm
11144.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lichte váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:21,5 cm
11145.

Rufpreis:
1 200 HUF

Aich cseszlovák mokkás csésze és alj (3 db), matricás, jelzett, hibátlan
11146.

Rufpreis:
1 800 HUF

Rosenthal kávéscsésze és alj, porcelán, jelzett, hibátlan, 6db
11147.

Rufpreis:
5 000 HUF

11148.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF