Porzellan Zahl der Lose: 79
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1398917
11137
274
2 db porcelán mókus, kézzel festettek, jelzettek (Hollóházi, Kispest), apró kopásnyomokkal, m: 14 cm
1398882
11138
274
Drasche virágmintás cukortartó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12 cm
1397573
11139
274
Gránit porcelán elefánt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15x14 cm. 1378046
11140
274
28000
cca 1900 Tausek Ferencz Budapest 5+1 db. Milléniumi-emlék 1896 tányér, matricás, jelzett, kopásokkal, és lepatanásokkal, d: 20 cm., d: 23 cm.
1401403
11141
274
Rosenthal játszó kis cica, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm 1400348
11142
274
Delft BlueColor kislány és kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm, h:14 cm
1397661
11143
274
Royal Dux őz, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14,5 cm, h:12 cm
1401767
11144
274
Josef Böck Wien (Thomas) kiöntő, matricás, jelzett, hibátlan, m:21 cm 1401485
11145
274
Lichte váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:21,5 cm 1401383
11146
274
Aich cseszlovák mokkás csésze és alj (3 db), matricás, jelzett, hibátlan 1384071
11147
274
Rosenthal kávéscsésze és alj, porcelán, jelzett, hibátlan, 6db
1299395
11148
274
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF