Porzellan

Zahl der Lose: 79

Viktória cseh porcelán csésze, csészealjjal, antik jelenettel, matricás, kopásnyomokkal, csésze m: 6 cm, d: 8 cm
11149.

Rufpreis:
1 400 HUF
9

Ens porcelán rózsa, egészen apró lepattanással, jelzett, 5x7 cm
11150.

Rufpreis:
800 HUF

Wedgwood bisquit porcelán kávés csésze és tálka, jelzett, hibátlan, csésze: d: 6 cm, m: 6 cm, tálka: d: 11 cm.
11151.

Rufpreis:
2 000 HUF

11152.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Német porcelán tétel, hibátlanok, jelzettek, összesen:4 db
11153.

Rufpreis:
2 000 HUF

Távol keleti porcelán tárgyak: Buddha női figura, kosár, részben kézzel festett, kosár jelzett, hibátlanok, összesen: 3 db, m:12-23 cm
11154.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzett süteményes tányér készlet, matricás, kopott, d:17 cm
11155.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1800 Kínai arita-imari mintás tányér, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, apró hajszálrepedéssel, d:21 cm
11156.

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1800 Kínai arita-imari mintás tányér, kézzel festett, jelzett, kopott, d:21,5 cm
11157.

Rufpreis:
12 000 HUF

Díszváza, jelzés nélkül, matricás, kopott, m:35 cm
11158.

Rufpreis:
1 400 HUF

11159.

Rufpreis:
5 000 HUF

Fülöp-szigeteki szuvenír hamutartó a Presidental Security Command jelvényével és Brig Gen Santiago S. Barangan, a testőrség vezetője  (1978-1986) nyomtatott aláírásával, matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, d: 15 cm /  Porcelain suovenir ashtray from the Philippines, with the insignia of the Presidental Security Command and the printed signature of Brig Gen Santiago S. Barangan the commander of the PSC (1978-1986), unsigned, with small wears, d: 15 cm
11160.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF