Porzellan Zahl der Lose: 79
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1339493
11149
274
Viktória cseh porcelán csésze, csészealjjal, antik jelenettel, matricás, kopásnyomokkal, csésze m: 6 cm, d: 8 cm 1393435
11150
274
Ens porcelán rózsa, egészen apró lepattanással, jelzett, 5x7 cm 1397567
11151
274
Wedgwood bisquit porcelán kávés csésze és tálka, jelzett, hibátlan, csésze: d: 6 cm, m: 6 cm, tálka: d: 11 cm. 1295169
11152
274
1401404
11153
274
Német porcelán tétel, hibátlanok, jelzettek, összesen:4 db
1401805
11154
274
Távol keleti porcelán tárgyak: Buddha női figura, kosár, részben kézzel festett, kosár jelzett, hibátlanok, összesen: 3 db, m:12-23 cm
1397672
11155
274
Jelzett süteményes tányér készlet, matricás, kopott, d:17 cm
1399197
11156
274
cca 1800 Kínai arita-imari mintás tányér, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, apró hajszálrepedéssel, d:21 cm
1399200
11157
274
cca 1800 Kínai arita-imari mintás tányér, kézzel festett, jelzett, kopott, d:21,5 cm
1401407
11158
274
Díszváza, jelzés nélkül, matricás, kopott, m:35 cm 1315273
11159
274
1304501
11160
274
Fülöp-szigeteki szuvenír hamutartó a Presidental Security Command jelvényével és Brig Gen Santiago S. Barangan, a testőrség vezetője (1978-1986) nyomtatott aláírásával, matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, d: 15 cm / Porcelain suovenir ashtray from the Philippines, with the insignia of the Presidental Security Command and the printed signature of Brig Gen Santiago S. Barangan the commander of the PSC (1978-1986), unsigned, with small wears, d: 15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF