Porzellan

Zahl der Lose: 86

3 db Hollóházi tálka (az egyik hamutál), matricásak, jelzettek, kopásnyomokkal, különböző méretben
11140.

Rufpreis:
1 000 HUF

4 db Hollóházi unicumos kupica, matricás, jelzett, hibátlanok, d: 4,5 cm
11141.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi mókus, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 13,5 cm
11142.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi őzike, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 14,5 cm
11143.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

Hollóházi doboz Csepel pecséttel, porcelán, matricás, jelzett, hibátlan, 9x13x4,5cm
11144.

Rufpreis:
1 200 HUF

11145.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi porcelán kék virágmintás pálinkás készlet, kézzel festett, jelezett, hibátlan
11146.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Hollóházi porcelán huszár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
11147.

Rufpreis:
8 000 HUF
11

Aquincum női akt, porcelán, jelzett, 22cm
11148.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aquincumi kis váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:15 cm
11149.

Rufpreis:
800 HUF

Drasche ágytál, fehér mázas, jelzett, hibátlan, 52×27 cm
11150.

Rufpreis:
1 400 HUF

Wallendorf erdei jelenetes porcelán cukorka tartó, matsicás, kis kopással, tetején kis mázhibával, de repedés mentes, jelzett / Wallendorf forest scene chinaware candy holder m: 15 cm
11151.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF