Porzellan Zahl der Lose: 86
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1390832
11140
273
3 db Hollóházi tálka (az egyik hamutál), matricásak, jelzettek, kopásnyomokkal, különböző méretben 1390824
11141
273
4 db Hollóházi unicumos kupica, matricás, jelzett, hibátlanok, d: 4,5 cm 1390819
11142
273
Hollóházi mókus, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 13,5 cm 1390815
11143
273
Hollóházi őzike, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 14,5 cm 1385522
11144
273
Hollóházi doboz Csepel pecséttel, porcelán, matricás, jelzett, hibátlan, 9x13x4,5cm 1209663
11145
273
1393841
11146
273
3400
Hollóházi porcelán kék virágmintás pálinkás készlet, kézzel festett, jelezett, hibátlan
1334183
11147
273
Hollóházi porcelán huszár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm 1390691
11148
273
Aquincum női akt, porcelán, jelzett, 22cm 1391330
11149
273
Aquincumi kis váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:15 cm 1195579
11150
273
Drasche ágytál, fehér mázas, jelzett, hibátlan, 52×27 cm 1311044
11151
273
Wallendorf erdei jelenetes porcelán cukorka tartó, matsicás, kis kopással, tetején kis mázhibával, de repedés mentes, jelzett / Wallendorf forest scene chinaware candy holder m: 15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF