Porzellan Zahl der Lose: 86
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1373850
11165
273
Ceroc virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:37 cm
1390750
11166
273
Ens rózsás gyertyatartó, porcelán, jelzett, 5x11cm 1392475
11167
273
Szovjet porcelán teás készlet (Minszk Porcelángyár), 5 db. (teás kanna, 2 pohár, bonbonier, cukortartó), matricás, jelzett, kopott, különféle méretben.
1310774
11168
273
Német, porcelán, kutyát formázó asztali lámpa / Chinaware lamp in a shape of a dog 17 cm 1389775
11169
273
4 darabos vegyes porcelán tétel: 2 db. kínai-japán stílusú csésze, 1 db. csengő, 1 db. pici virágmintás táska alakú ékszertartó, kézzel festett, matricás, jelzetlen, kisebb kopásokkal, különböző méretben. 1275135
11170
273
1275036
11171
273
1222447
11172
273
2 db teás csésze, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott
1346544
11173
273
GDR porcelán ugró ló, fehérmázas, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:14 cm
1350391
11174
273
Díszes kékfestéses porcelán csésze + 2db alj, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 8,5, 13 ill. 16 cm 1230200
11175
273
1244894
11176
273
4600
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF