Porzellan

Zahl der Lose: 86

Ceroc virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:37 cm
11165.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ens  rózsás  gyertyatartó, porcelán, jelzett, 5x11cm
11166.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szovjet porcelán teás készlet (Minszk Porcelángyár), 5 db. (teás kanna, 2 pohár, bonbonier, cukortartó), matricás, jelzett, kopott, különféle méretben.
11167.

Rufpreis:
4 000 HUF

Német, porcelán, kutyát formázó asztali lámpa / Chinaware lamp in a shape of a dog 17 cm
11168.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

4 darabos vegyes porcelán tétel: 2 db. kínai-japán stílusú csésze, 1 db. csengő, 1 db. pici virágmintás táska alakú ékszertartó, kézzel festett, matricás, jelzetlen, kisebb kopásokkal, különböző méretben.
11169.

Rufpreis:
1 000 HUF

11170.

Rufpreis:
1 600 HUF

11171.

Rufpreis:
4 000 HUF

2 db teás csésze, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott
11172.

Rufpreis:
3 000 HUF

GDR porcelán ugró ló, fehérmázas, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:14 cm
11173.

Rufpreis:
1 200 HUF

Díszes kékfestéses porcelán csésze + 2db alj, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 8,5, 13 ill. 16 cm
11174.

Rufpreis:
1 800 HUF

11175.

Rufpreis:
3 000 HUF

11176.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF