Porzellan

Zahl der Lose: 86

Ens bonbonier, kézzel festett, rózsán lepattanásokkal, m:15 cm, d:17 cm
11152.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rosenthal Lovas dísztányér, sorszámozott: 6724A, matricás, jelzett, hibátlan, d:20cm
11153.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rosenthal Lovas dísztányér, sorszámozott: 6725A, matricás, jelzett, hibátlan, d:20cm
11154.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rosenthal Lovas dísztányér, sorszámozott: 712A, matricás, jelzett, hibátlan, d:20cm
11155.

Rufpreis:
1 600 HUF

B&B német juhász, kézzel festett, jelzett, kopott, h:21 cm, m:13,5 cm
11156.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sitzendorf virágos bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 11,5 cm
11158.

Rufpreis:
3 000 HUF

Eichwald német porcelán virágos bonbonier, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 15,5 cm
11159.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1970 Meissen mini kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:5 cm
11160.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

cca 1970 Meisseni tányér (DDR), matricás, jelzett, szép állapotban, d: 18 cm.
11161.

Rufpreis:
1 000 HUF
16

11162.

Rufpreis:
3 000 HUF

Virágmintás Wallendorfer porcelán kisváza, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 14 cm
11163.

Rufpreis:
1 000 HUF

11164.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF