Porzellan Zahl der Lose: 86
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1393898
11152
273
Ens bonbonier, kézzel festett, rózsán lepattanásokkal, m:15 cm, d:17 cm
1390770
11153
273
Rosenthal Lovas dísztányér, sorszámozott: 6724A, matricás, jelzett, hibátlan, d:20cm 1390767
11154
273
Rosenthal Lovas dísztányér, sorszámozott: 6725A, matricás, jelzett, hibátlan, d:20cm 1390769
11155
273
Rosenthal Lovas dísztányér, sorszámozott: 712A, matricás, jelzett, hibátlan, d:20cm 1391324
11156
273
B&B német juhász, kézzel festett, jelzett, kopott, h:21 cm, m:13,5 cm
1390164
11158
273
Sitzendorf virágos bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 11,5 cm
1390138
11159
273
Eichwald német porcelán virágos bonbonier, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 15,5 cm
1391681
11160
273
cca 1970 Meissen mini kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:5 cm 1391677
11161
273
cca 1970 Meisseni tányér (DDR), matricás, jelzett, szép állapotban, d: 18 cm. 940355
11162
273
1350345
11163
273
Virágmintás Wallendorfer porcelán kisváza, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 14 cm
997605
11164
273
40000
cca 1790 Altwien Faux bois (faerezetes) mintás és miniatűr tájképekkel díszített teáskanna, kézzel festett, aranyozott, fedő pótolt, jó állapotban, m:22 cm/ Hand-painted Altwien porcelain tea kettle with wood pattern and landscape decoration, in flawless condition (lid replacement) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF