Porzellan Zahl der Lose: 86
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1202245
11116
273
Herendi Apponyi mintás mély tányér, kézzel festett, jelzett, kopott, d:23 cm 1338290
11117
273
Herendi indiai kosár mintás váza, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 14x14cm 1338252
11118
273
Herendi indiai kosár mintás váza, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 14x14cm
1390745
11119
273
Herendi virágmintás mini váza, porcelán, kézzel festett, jelzett, 5x5cm 1390747
11120
273
Herendi virágmintás miniváza, porcelán, kézzel festett, jelzett, 8cm 1394756
11121
273
Zsolnay búzavirág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17,5 cm 1394768
11122
273
Zsolnay pillangó mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm 1394725
11123
273
4600
Zsolnay virág mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:12 cm 1394730
11124
273
Zsolnay virág mintás áttört kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10,5 cm 1391399
11125
273
Zsolnay KMK kis tálkák (6 db), matricás, jelzett, kopott, d:8,5 cm 1258665
11126
273
60000
Zsolnay Sissy mintás teás készlet: 1 db fedeles kiöntő (m: 15,5 cm), 1 db fedeles cukortartó (m: 12,5 cm), 1 db tejkiöntő (m: 7,5 cm), 6 db csésze + alj (d: 10 ill. 15 cm), összesen 15 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában
1390677
11127
273
Zsolnay libaetető lány, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, cca 18x20x17cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF