Porzellan

Zahl der Lose: 86

Herendi Apponyi mintás mély tányér, kézzel festett, jelzett, kopott, d:23 cm
11116.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi indiai kosár mintás váza, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 14x14cm
11117.

Rufpreis:
12 000 HUF

11118.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi virágmintás mini váza, porcelán,  kézzel festett, jelzett, 5x5cm
11119.

Rufpreis:
1 600 HUF

Herendi virágmintás miniváza, porcelán,  kézzel festett, jelzett, 8cm
11120.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zsolnay búzavirág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17,5 cm
11121.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Zsolnay pillangó mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm
11122.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Zsolnay virág mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:12 cm
11123.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Zsolnay virág mintás áttört kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10,5 cm
11124.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Zsolnay KMK kis tálkák (6 db), matricás, jelzett, kopott, d:8,5 cm
11125.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay Sissy mintás teás készlet: 1 db fedeles kiöntő (m: 15,5 cm), 1 db fedeles cukortartó (m: 12,5 cm), 1 db tejkiöntő (m: 7,5 cm), 6 db csésze + alj (d: 10 ill. 15 cm), összesen 15 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában
11126.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Zsolnay libaetető lány, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, cca 18x20x17cm
11127.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF