Porzellan Zahl der Lose: 86
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1389700
11104
273
Herendi nyuszi pár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 5,5 cm 1389627
11105
273
Herendi petrezselyemmintás tálka, kézzel festett, jelzett, lekopásokkal, 9,5×7,5 cm 1389619
11106
273
Herendi virágmintás tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 10×7,5 cm 1389613
11107
273
Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 8×6 cm 1391464
11108
273
Herendi kislány a kakassal, kézzel festett, jelzett, alján máz hibával, m:18,5 cm 1390174
11109
273
Herendi rózsás gyertyatartó, levehető fejjel, kézzel festett, jelzett, több apró lepattanással, m: 18,5 cm
1390128
11110
273
Herendi zöld virágmintás fogpiszkálótartó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 6 cm 1390109
11111
273
Virágmintás Herendi váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm 1394797
11112
273
3800
Herendi indiaokosár mintás tálka, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás, 15×8 cm 1393910
11113
273
Herendi Viktória mintás kis tálka, kopott, kézzel festett, hibátlan, 9,5×7 cm 1393860
11114
273
Herendi virág mintás mokkás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1393854
11115
273
Herendi virág mintás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF