Porzellan

Zahl der Lose: 86

Herendi nyuszi pár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 5,5 cm
11104.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi petrezselyemmintás tálka, kézzel festett, jelzett, lekopásokkal, 9,5×7,5 cm
11105.

Rufpreis:
1 600 HUF

Herendi virágmintás tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 10×7,5 cm
11106.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 8×6 cm
11107.

Rufpreis:
1 200 HUF

Herendi kislány a kakassal, kézzel festett, jelzett, alján máz hibával, m:18,5 cm
11108.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Herendi rózsás gyertyatartó, levehető fejjel, kézzel festett, jelzett, több apró lepattanással, m: 18,5 cm
11109.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi zöld virágmintás fogpiszkálótartó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 6 cm
11110.

Rufpreis:
1 200 HUF
9

Virágmintás Herendi váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
11111.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Herendi indiaokosár  mintás tálka, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás, 15×8 cm
11112.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Herendi Viktória mintás kis tálka, kopott, kézzel festett, hibátlan, 9,5×7 cm
11113.

Rufpreis:
1 800 HUF

Herendi virág mintás mokkás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11114.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
32

Herendi virág mintás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6,5 cm
11115.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF