Herendi indiaokosár mintás tálka, kézzel festett, jelzett, kopott ara... https://www.darabanth.com/de/273-Fernauktion/273.0/Andere-Sammelgebiete/Porzellan~14/Herendi-indiaokosar-mintas-talka-kezzel-festett-jelzett-kopott-aranyozas-15C3978-cm~II1394797
1394797
11112
273
3800
Beschreibung: Herendi indiaokosár mintás tálka, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás, 15×8 cm
: vörös_iván