Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 112

Ujváry Aladár: Utirajz és kalauz. Bp, é.n., Pfeifer Ferdinánd Könyvkereskedése. Kiadói papírkötésben, gerincén egy két szakadással
12949.

Rufpreis:
2 400 HUF

12950.

Rufpreis:
2 000 HUF

12951.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Pápai Miklós dr.: Budai hegyek. Útikalauz. Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papír kötésben
12952.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gilitze István: P. Makó városának víz által való pusztulásáról. Makó, 1973, Csongrád megyei - Makói Városi Tanács. Kiadói papírkötés, 39 p.1821-es reprintje. A könyvben Jámboriné Balog Tünde 4 db. fekete-fehér illusztrációjával.
12953.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ossendowski: Ázsiai titkok, ázsiai emberek. Fordította Sajó Aladár. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerinc kopottas. A hátsó tábla kissé foltos.
12954.

Rufpreis:
1 400 HUF

Carveth Wells: A maláji dzsungelben. A világ körül. Útirajzok - Útikalandok. Fordította: Halász Gyula. Budapest, É.N. , Dante Kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, 202 p. A szerző eredeti felvételeivel, és két térképpel. Jó állapotban!
12955.

Rufpreis:
1 000 HUF

Frederick O' Brien: A haldokló szigetvilág. A világ körül. Útirajzok - Útikalandok. Budapest, É.N., Dante kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, 286 p. A  gerince picit foltos, de ezt leszámítva jó állapotban.
12956.

Rufpreis:
1 000 HUF

12957.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szavójai Lajos Amádé: Az "Észak csillaga", Az Északi sarkitengeren 1899-1900. I-II. Olaszból fordította Dr. Darvai Móric. Bp., Lampel. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé koppottas állapotban. A gerinc felső részén apró sérülés.
12958.

Rufpreis:
3 000 HUF

A. E. Johann: Bolyongások New-Yorktól Alaszkáig.. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
12959.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

12960.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF