Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 112

12937.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dadányi György: MBOPI. A szerző eredeti rajzaival. Bp., é.n., Stádium Sajtóvállalat. Kiadói félvászonkötés.
12938.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

12939.

Rufpreis:
2 000 HUF

E. W. Pfizenmayer: Kelet-Szibíria őslakói.Tudományos utazás a mammut-tetemek és az erdőlakó népek tanulmányozása végett. Átdolgozta és Szibéria általános leírásával kiegészítette: Cholnoky Béla. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. 82 képpel és térképpel. Budapest, é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Könyvkiadóvállalata. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. A gerince kopott, a borítója foltos.
12940.

Rufpreis:
2 000 HUF

Entz Géza, Sebestyén Olga: A Balaton élete. Bp., 1942 Királyi Magyar Természettudományi Társulat. 44 táblával és 67 szövegképpel. Kiadói félvászonkötésben, a vászon két helyen enyhén foltos.
12941.

Rufpreis:
6 000 HUF

Emil Ludwig: A Nilus Egyiptomban. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben.
12942.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tragor Ignác: Váci kalauz. Vác, 1929, Váci Múzeum-Egyesület (Pestvidéki ny.), 95 p, térképmelléklettel. Kiadói papírkötésben.
12943.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

12944.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

12945.

Rufpreis:
3 000 HUF

12946.

Rufpreis:
4 000 HUF

Földrajzi témájú nyomtatványok: Magyar Földrajzi Irodalom, 1948 A Magyar Állami Földtani Intézet jelentése, Adatok a magyar barlangkutatás történetéhez, 3 orosz földrajzi nyomtatvány, Barlangvilág c. újság egy száma
12947.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ing. Eduard Pichl: Führer durch die Karnische Haupstette. Wien, 1929, Artaria. Kiadói egészvászon kötésben.
12948.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF