Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 112

Albert Schweitzer: Orvos az őserdőben. Fordította: Klopstock Gizella. Bevezetést Dr. Győrkovács László  írta. Budapest, É.N., Franklin-Társulat. Második kiadás. Kopottas kiadói félvászon kötés, 165 p.
12925.

Rufpreis:
1 000 HUF

Xantus Zoltán (szerk.): A Ferencváros Története. Budapest, 1959, Magyar Szocialista Munkás Párt IX. Ker. Bizottsága - IX. Ker. Tanács Végrehajtó Bizottsága. Átkötött kiadói egészvászon, 195 p. A borítója kopott.
12926.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Jankó János: Stanley utazásai, kalandjai és felfedezései Afrikában. Számos képpel. Budapest, 1907, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai R.T. Kiadói egészvászon borító, 281 p. A borítója foltos, maszatos. A könyvben pár helyen firka. Az elülső védőlapon, és a hátsó előzéklapon tulajdonosi névbejegyzés. Pár lap foltos.
12927.

Rufpreis:
4 000 HUF

Georg Schweinfurth: Afrika szívében. Fordította Halász Gyula. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott vászonkötésben.
12928.

Rufpreis:
3 000 HUF

12929.

Rufpreis:
2 000 HUF

Deutsche Verkkehrsbücher. 1936. 15. Kiadás. Berlin, 1936, Reichsbahnzentrale für den Deutschen Reiseverkehr. Tűzött papír, 48 p. Német nyelvű útikönyv és térkép az 1936-os, Berlini olimpia évéből. A borítója kicsit viseltes.  / Guidebook and map from 1936, the year of the Berlin Olimpics, in german language. The cover is little bit damaged.
12930.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kristóf Sándor (szerk.): Cserhát útikalauz. 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Illusztrált kiadói papír kötésben
12931.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gregory K. W. - Raven C. H. : Gorillák nyomában. Budapest, 1940, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kopottas kiadói félvászonkötésben, 317 p.
12932.

Rufpreis:
1 000 HUF

Thanhoffer Lajos: Kongó. Orvosi táskával Afrika földjén. Budapest, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 317 p.Második kiadás. Kiadói félvászon kötés, szakadozott  kiadói papírborítóban. Némileg foltos.
12933.

Rufpreis:
1 000 HUF

Demeter Géza: Kalandos utazás Abessziniában. Bp., é.n. Tolnai. 316 p. 72 t. Aranyozott kiadói vászonkötésben.
12934.

Rufpreis:
2 000 HUF

12935.

Rufpreis:
1 200 HUF

12936.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF