Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 112

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Cholnoky Jenő: Égen, földön. Földrajzi értekezések. Bp., é. n., Franklin Társulat. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban
12901.

Rufpreis:
1 600 HUF

Keöpe Viktor: A szigetek gyöngye. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel és Wodianer. Aranyozott kiadói vászonkötésben. Kopott
12902.

Rufpreis:
800 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Up de Graff, F. W.: Az Amazonasz őserdeiben. 58 képpel, térképpel. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkiadóvállalata. Laza aranyozott vászonkötésben. Kopottas, foltos fedőborítóval.
12903.

Rufpreis:
800 HUF

Szavójai Lajos Amádé: Az "Észak csillaga", Az Északi sarkitengeren 1899-1900. II. kötet. Olaszból fordította Dr. Darvai Móric. Bp., Lampel Könyvkiadóvállalata. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott, egyébként jó állapotban.
12904.

Rufpreis:
800 HUF

12905.

Rufpreis:
1 800 HUF

12906.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vörös Márton: A szerencsés expedíció. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben.
12907.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Vörös Márton - A szerencsés expedíció Bp., Lampel és Wodianer Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, hátul kis folttal
12908.

Rufpreis:
800 HUF

12909.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bernáth Sándor: A régi Kunszentmiklós. Budapest-Gyál, 2014, Kontaktprint Nyomda Kft. Kiadói kartonált kötés, illusztrált, jó állapotban.
12910.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Bernáth Sándor-Bernáth Attila: Kunszentmiklós régi képes levelezőlapokon és emlékekben. Budapest-Gyál, 2006, Kontaktprint Nyomda Kft. Számozott példány! Kiadói kartonált kötés, képekkel illusztrált, újszerű állapotban.
12911.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

12912.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF