Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Cholnoky Jenő: Égen, földön. Földrajzi értekezések. Bp., é. n., Franklin Társulat. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Up de Graff, F. W.: Az Amazonasz őserdeiben. 58 képpel, térképpel. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkiadóvállalata. Laza aranyozott vászonkötésben. Kopottas, foltos fedőborítóval.
Szavójai Lajos Amádé: Az "Észak csillaga", Az Északi sarkitengeren 1899-1900. II. kötet. Olaszból fordította Dr. Darvai Móric. Bp., Lampel Könyvkiadóvállalata. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott, egyébként jó állapotban.
Merlin Moore Taylor: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Bp., 1926, Lampel R. (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kopottas kiadói egészvászon sorozatkötésben.
Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. Fordította: Cholnoky Béla. 100 képpel és 3 térképpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. Kiadói aranyozott, festett egészvászon sorozatkötésben.
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Vörös Márton - A szerencsés expedíció Bp., Lampel és Wodianer Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, hátul kis folttal
A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Leidenfrost Gyula: Keserű tenger Bp. é.n. Franklin. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Gerinc kissé kopott, egyébként szép állapotban.