Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 112

Forbáth László: A megújhodott Mongolia. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, É.N., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon, 239 p. A borítója kopott. A kötése laza, sérült.
12913.

Rufpreis:
3 000 HUF

12914.

Rufpreis:
1 200 HUF

12915.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gubányi Károly - Öt év Mandzsuországban. Lóczy Lajos előszavával. Magyar Földrajzi Társaság könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. Kiadói egészvászon sorozatkötésben. A borítótábla foltos, itt-ott elszíneződött, a könyvtest azonban ép és sértetlen.
12916.

Rufpreis:
3 000 HUF

12917.

Rufpreis:
1 800 HUF

12918.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kaposy Klaszek Ödön: ,,Girl Pat", a kalózhajó. A szerző rajzaival.Bp., é.n. Urania. 160 p.Aranyozott vászonkötésben.
12919.

Rufpreis:
2 400 HUF

Németh Andor: Felső Olaszország képekkel, és térképpel. LLoyd útikönyvek. 1929, Lloydkönyvek Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötésben.
12920.

Rufpreis:
2 000 HUF

12921.

Rufpreis:
800 HUF

Demeter Géza: Kalandos utazás Abesszíniában. Budapest, é.n., Tolnai Nyomda. Kiadói karton kötésben, kissé elvélt borítóval
12922.

Rufpreis:
1 000 HUF

12923.

Rufpreis:
1 200 HUF

Buza Péter: Palotai tegnapok. Tallózás egy várossá lett palóc falu múltjában.  Rákospalota, 1995. Kiadói papír kötésben
12924.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF