Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 112

12973.

Rufpreis:
3 000 HUF

12974.

Rufpreis:
2 000 HUF

12975.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dezséri Bachó László: A közeli keleten. Benyomások, útijegyzetek, a Levante országaiból. Bp., 1935, Stádium. 242 p. Kiadói, kissé kopottas papírkötésben.
12976.

Rufpreis:
2 000 HUF

12977.

Rufpreis:
1 200 HUF

Cholnoky Jenő: Az Egyenlítőtől a Sarkvidékig. (A Föld titkai IV.) 135 kép és 46 ábra a szövegben. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
12978.

Rufpreis:
2 000 HUF

Megyeri Ella: Budapesti notesz. Kiadói papír kötésben, térkép nélkül.
12979.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

12980.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Mária Valéria híd - Most Márie Valérie - Mária Valéria Bridge. [Bp.], [2001], Állami Közúti Műszaki és Információs Kht. Szlovák-magyar-angol háromnyelvű kiadvány, számos színes fényképpel. Vászonkötésben, jó állapotban.
12981.

Rufpreis:
1 600 HUF

12982.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

12983.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

12984.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF