Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 112

Kurt Hielscher: Italien. Leipzig., 1939, Brockhaus. 240 p. kiadói egészvászon-kötésben, számos képpel. Kissé dohos példány.
12985.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kibédy Albert: Az ezüst oroszlán. Utazás a trópuson. Budapest, 1957, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon szakadozott kiadói papírborítóban, 467 p. A papírborítója szakadozott. A könyvben egy meglazult a 113-144 p. között. A lapélek foltosak.
12986.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bodoki Fodor Zoltán, Bodoki Fodor Zsigmond: Mezőtúr város története a honfoglalástól a felszabadulásig. 1. köt. Mezőtúr, 1978, Papírkötésben, jó állapotban.
12987.

Rufpreis:
1 200 HUF

12988.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Fényes Elek: Magyarország geographiai szótára II. (Töredék!). Budapest, 1984, Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése-Állami Könyvterjesztő vállalat, 350 p. Reprint kiadás! Töredék! Kiadói műbőr kötés. Jó állapotban.
12989.

Rufpreis:
2 000 HUF

H[einrich] H[ubert] Houben: Sturm auf den Südpol. Abenteuer und Heldentum der Südpolfahrer. Berlin, 1934, Ullstein. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Houben munkája a Déli sark felfedezéséről, német nyelven. Számos képpel illusztrálva. /  Cloth-binding, with papercover, in german language.
12990.

Rufpreis:
1 200 HUF

Europa auto reisebuch. Zürich, 1970, Touring-club der Schweiz. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötés. A borítója kopott, foltos. Európa útikalauz, és térkép, német nyelven. / Linen-binding, in german language. Second edition. The cover is worn, and spotty.
12991.

Rufpreis:
1 000 HUF

Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül. Második kötet. Budapest, é.n., Révai Kiadás. Kiadói papír kötésben
12992.

Rufpreis:
4 000 HUF

12993.

Rufpreis:
2 000 HUF

12994.

Rufpreis:
1 200 HUF

12995.

Rufpreis:
1 000 HUF

12996.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF