Porzellan

Zahl der Lose: 58

Zsolnay Sissy mintás teás készlet: 1 db fedeles kiöntő (m: 15,5 cm), 1 db fedeles cukortartó (m: 12,5 cm), 1 db tejkiöntő (m: 7,5 cm), 6 db csésze + alj (d: 10 ill. 15 cm), összesen 15 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában
11087.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Zsolnay sárkányos tál,  eozin mázas, hibátlan, jelzett, m:12 cm, 26×21 cm
11089.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Zsolnay porcelán kiöntő, jelzett, mázlepattanásokkal, m: 13 cm
11090.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zsolnay  sörös korsó "HG Alan Richards" felirattal, hibátlan, jelzett, m:18,5 cm
11091.

Rufpreis:
800 HUF

Zsolnay virágmintás porcelán tálkák, 3 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12 cm, h: 11 és 12 cm
11092.

Rufpreis:
1 200 HUF
11

Zsolnay mitológiai jelenetes teás készlet, matricás, jelzett, kopás nyomokkal
11093.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsolnay patika edény, jelzett,  apró lepattanással, m:16 cm
11094.

Rufpreis:
4 000 HUF

5 db retró Zsolnay bögre, matricásak, jelzettek, kopottak, m:9 cm
11095.

Rufpreis:
2 800 HUF

11096.

Rufpreis:
1 000 HUF

11097.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi nyuszi pár, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 7,5 cm + Zsolnay őzikék, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 9 cm
11098.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi porcelán emlékkorsó "Badacsony, Kisfaludy-ház" felirattal, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 7 cm, m: 14,5 cm
11099.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF