Porzellan Zahl der Lose: 58
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1258665
11087
269
70000
Zsolnay Sissy mintás teás készlet: 1 db fedeles kiöntő (m: 15,5 cm), 1 db fedeles cukortartó (m: 12,5 cm), 1 db tejkiöntő (m: 7,5 cm), 6 db csésze + alj (d: 10 ill. 15 cm), összesen 15 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában
1353976
11089
269
Zsolnay sárkányos tál, eozin mázas, hibátlan, jelzett, m:12 cm, 26×21 cm 1322982
11090
269
Zsolnay porcelán kiöntő, jelzett, mázlepattanásokkal, m: 13 cm 1277075
11091
269
Zsolnay sörös korsó "HG Alan Richards" felirattal, hibátlan, jelzett, m:18,5 cm 1353450
11092
269
Zsolnay virágmintás porcelán tálkák, 3 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12 cm, h: 11 és 12 cm 1353948
11093
269
Zsolnay mitológiai jelenetes teás készlet, matricás, jelzett, kopás nyomokkal
1352660
11094
269
Zsolnay patika edény, jelzett, apró lepattanással, m:16 cm 1353978
11095
269
5 db retró Zsolnay bögre, matricásak, jelzettek, kopottak, m:9 cm 1328609
11096
269
1230612
11097
269
1353732
11098
269
Hollóházi nyuszi pár, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 7,5 cm + Zsolnay őzikék, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 9 cm 1353566
11099
269
Hollóházi porcelán emlékkorsó "Badacsony, Kisfaludy-ház" felirattal, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 7 cm, m: 14,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF