Porzellan

Zahl der Lose: 58

6 db porcelán tányér (1 db lapos, 5 db mély), matricás, jelzettek, kopásnyomokkal, d: 20,5 cm
11124.

Rufpreis:
2 000 HUF

Virágmintás áttört porcelán bonbonier tetővel, kézzel festett, jelzett, lepattanással, kis kopásnyomokkal, m: 16 cm
11125.

Rufpreis:
1 800 HUF

Virágmintás áttört porcelán kaspó tetővel, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 26 cm
11126.

Rufpreis:
2 000 HUF
30

Edelstein mokkás csésze és alj, sérült, matricás, jelzett
11127.

Rufpreis:
1 000 HUF

11128.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ifjú, kezében rózsával. Fehérmázas, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm
11129.

Rufpreis:
1 400 HUF

Velencei porcelán falikép, matricás. m: 23 cm.
11130.

Rufpreis:
1 000 HUF

7 db különféle porcelán bögre ill. kiöntő (Drasche, Hollóházi, Zsolnay), különböző méretben, matricásak, jelzettek, apró kopásnyomokkal, különböző méretben
11131.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Virágmintás porcelán váza, matricás, hibátlan, jelzés nélkül, m: 29 cm
11132.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jelzés nélkül: Hölgy csipkésruhában, porcelán, egészen apró lepattanással, cca 17x16x7cm
11133.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF