Porzellan Zahl der Lose: 58
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1358601
11124
269
6 db porcelán tányér (1 db lapos, 5 db mély), matricás, jelzettek, kopásnyomokkal, d: 20,5 cm 1358552
11125
269
Virágmintás áttört porcelán bonbonier tetővel, kézzel festett, jelzett, lepattanással, kis kopásnyomokkal, m: 16 cm 1358562
11126
269
Virágmintás áttört porcelán kaspó tetővel, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 26 cm 1278747
11127
269
Edelstein mokkás csésze és alj, sérült, matricás, jelzett 1230200
11128
269
1303111
11129
269
Ifjú, kezében rózsával. Fehérmázas, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm
1302868
11130
269
Velencei porcelán falikép, matricás. m: 23 cm. 1313859
11131
269
7 db különféle porcelán bögre ill. kiöntő (Drasche, Hollóházi, Zsolnay), különböző méretben, matricásak, jelzettek, apró kopásnyomokkal, különböző méretben 1353487
11132
269
Virágmintás porcelán váza, matricás, hibátlan, jelzés nélkül, m: 29 cm 1358943
11133
269
Jelzés nélkül: Hölgy csipkésruhában, porcelán, egészen apró lepattanással, cca 17x16x7cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF