Porzellan Zahl der Lose: 58
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1353980
11112
269
Kalocsai "Beda és Tsa" feliratú névjegykártya tartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12×9 cm
1303093
11113
269
"Paul Pastaud" Limoges francia, aranyozott szélű, mini porcelán falitányér. Matricás, jelzett, tetején sérült. d: 4 cm. 997605
11114
269
50000
1358932
11115
269
Royal Dux, art deco cica, porcelán, jelzett, hibátlan, 17x18cm 1353953
11116
269
Ens rózsás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:9 cm, h:15 cm 1355670
11117
269
Sarreguemines antik francia tányér, levonóképes, jelzett, kopott, d:19,5 cm 1353977
11118
269
Wedgwood &Co dísztányér, részben kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:28 cm 1353954
11119
269
Altrohlau (MZ) első világháborús emlék kancsó (Wilhelm II, Franz Josef I képével), matricás, kopott és a tetejénél hajszálrepedéssel, m:20 cm 1334403
11120
269
Bavaria porcelán 6 db virágmintás csésze és csészealj, matricás, hibátlan, jelzett 1358969
11121
269
Cervit:Halászsas, porcelán, jelzett, hibátlan, cca 22x7x20cm 1355667
11122
269
Sarreguemines antik francia mokkás csésze és alj, levonóképes, jelzett, apró lepattanással 1357588
11123
269
Szecessziós falitányér, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, d:32 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF