Porzellan

Zahl der Lose: 58

Kalocsai "Beda és Tsa" feliratú névjegykártya tartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12×9 cm
11112.

Rufpreis:
1 000 HUF

"Paul Pastaud" Limoges francia, aranyozott szélű, mini porcelán falitányér. Matricás, jelzett, tetején sérült. d: 4 cm.
11113.

Rufpreis:
800 HUF

11114.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Royal Dux, art deco cica, porcelán, jelzett, hibátlan, 17x18cm
11115.

Rufpreis:
8 000 HUF
15

Ens rózsás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:9 cm, h:15 cm
11116.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sarreguemines antik francia tányér, levonóképes, jelzett, kopott, d:19,5 cm
11117.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wedgwood &Co  dísztányér, részben kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:28 cm
11118.

Rufpreis:
1 200 HUF

Altrohlau (MZ) első világháborús emlék kancsó (Wilhelm II, Franz Josef I képével), matricás, kopott és a tetejénél hajszálrepedéssel, m:20 cm
11119.

Rufpreis:
2 000 HUF
39

Bavaria porcelán 6 db virágmintás csésze és csészealj, matricás,  hibátlan, jelzett
11120.

Rufpreis:
3 000 HUF

Cervit:Halászsas, porcelán, jelzett, hibátlan, cca 22x7x20cm
11121.

Rufpreis:
1 000 HUF
15

Sarreguemines antik francia mokkás csésze és alj, levonóképes, jelzett, apró lepattanással
11122.

Rufpreis:
2 000 HUF
13

Szecessziós falitányér, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, d:32 cm
11123.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF