Porzellan Zahl der Lose: 58
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1353955
11100
269
Hollóházi virág mintás nagy váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:30 cm 1353952
11101
269
Hollóházi retro női figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:24 cm 1330203
11102
269
1353454
11103
269
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán tál, matricás, kis kopásnyommal, jelzett, d: 20 cm 1358740
11104
269
Hollóházi art deco kis cica, jelzett, hibátlan, 8cm 1357966
11105
269
Hollóházi kecsege pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm 1359122
11106
269
Hollóházi asszony (fűszer paprikát fűző), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:25 cm 1195579
11107
269
Drasche ágytál, fehér mázas, jelzett, hibátlan, 52×27 cm
1353753
11108
269
Aquincumi öltöző kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm + Képzőművészeti Vállalatos kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 1353577
11109
269
Drasche kevert motívumos dekoratív porcelán kulacs, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 13,5 cm
1355674
11110
269
Hüttl Tivadar teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1353951
11111
269
Aquincumi hiányos tálka készlet, matricás, jelzett, hibátlan, d:14 cm (5×), d:22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF