Porzellan

Zahl der Lose: 58

Hollóházi virág mintás nagy váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:30 cm
11100.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi retro női figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:24 cm
11101.

Rufpreis:
1 200 HUF
27

11102.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán tál, matricás, kis kopásnyommal, jelzett, d: 20 cm
11103.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hollóházi art deco kis cica, jelzett, hibátlan, 8cm
11104.

Rufpreis:
3 000 HUF
10

Hollóházi kecsege pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm
11105.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi asszony (fűszer paprikát fűző), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:25 cm
11106.

Rufpreis:
2 000 HUF

Drasche ágytál, fehér mázas, jelzett, hibátlan, 52×27 cm
11107.

Rufpreis:
2 000 HUF

Aquincumi öltöző kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm + Képzőművészeti Vállalatos kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
11108.

Rufpreis:
1 400 HUF

Drasche kevert motívumos dekoratív porcelán kulacs, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 13,5 cm
11109.

Rufpreis:
800 HUF

Hüttl Tivadar teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11110.

Rufpreis:
2 000 HUF
31

Aquincumi hiányos tálka készlet, matricás, jelzett, hibátlan, d:14 cm (5×), d:22 cm
11111.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF