11098. Beendet 269. Fernauktion Porzellan
2 000 HUF
0 HUF
Hollóházi nyuszi pár, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 7,5 cm + Zsolnay őzikék, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 9 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván