Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 78

Szalay László: Magyarország története. IV. kötet. Lipcse, 1854, Geibel Károly. 600 p. Korabeli, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben. Első kiadás!
12918.

Rufpreis:
6 000 HUF

Mirko Jelusich: Cromwell. (Korok és hősök) Balla Antal bevezető tanulmányával. Ford. Aradi Péter. Bp., 1937, Dante. 450 p. Kihajtható térképpel. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben.
12919.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mészáros József - Szakadát István: Magyarország politikai atlasza Bp., 1995. Konrad Adenauer Alapítvány - Cartographia. 120 p. Kiadói műbőrkötésben.
12920.

Rufpreis:
1 200 HUF

Valentin Kuzsinszky: Aquincum. Ausgraben und Funde. Bp., 1934, Franklin. Kiadói papírkötésben.
12921.

Rufpreis:
1 600 HUF

12922.

Rufpreis:
1 000 HUF

12923.

Rufpreis:
1 600 HUF

12924.

Rufpreis:
1 600 HUF

12925.

Rufpreis:
1 000 HUF

Eröss Emma - Erényi Tibor: Vasas, ne hagyd magad! A magyar vasmunkások harcos múltjából 1848-1944. Bp., 1955, Népszava. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
12926.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ribáry Ferenc: Világtörténelem a mívelt magyar közönség számára. Földabroszokkal, arcz és mívelődéstörténeti képekkel díszítve. I-V. kötet. I-III. kötet: Az ó-kor története. IV-V. kötet: A középkor története. Bp., 1879-1882. Méhner Vilmos. Mindegyik kötetben rendkívül gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal. Egységes, díszesen aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben.
12927.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

12928.

Rufpreis:
1 000 HUF

12929.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF