Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 78

Makkai László: A magyarországi gályarab prédikátorok emlékezete. Bp., 1976, Magyar Helikon. Kiadói modern keménykötésben, az eredeti borító egy része beragasztva.
12906.

Rufpreis:
1 000 HUF

József nádor. Egy alkotó élet írásban és képben. 1776-1847. Összeáll., a képeket vál. és a szöveget írta Lestyán Sándor. Bp. 1943, Posner. Gazdag képanyaggal. Fűzve, színes kiadói papírborítóban.
12907.

Rufpreis:
4 000 HUF

12908.

Rufpreis:
1 000 HUF

12909.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

12910.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

A magyar városok címerei. Összeállította castiglione Endre. Bp., 1975, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
12911.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kerecseny János: Árpád fejedelem. Bp., é.n., Cházár András Országos Siketnéma Otthon (Springer Ny.). 511 p. Kiadói kopottas, aranyozott egészvászon-kötésben.
12912.

Rufpreis:
3 000 HUF

Carlyle Tamás: A franczia forradalom I-III. A M. Tud Akadémia megbízásából fordította Baráth Ferencz. Bp., 1875-1878, MTA. Kiadói egészvászon sorozatkötésben. Viseltes, sérült állapotban. Könyvtári példányok voltak.
12913.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szász Béla: Az emberiség jótevői. Negy essay. A művelt közönség részére. Budapest, 1908, Hornyánszky. 179 p. Kiadói papírkötésben, több lapon átütő folttal.
12914.

Rufpreis:
800 HUF

12915.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezeréves Budapest. A bevezetőt Mesterházi Lajos írta. Bp., 1970, Corvina. Kiadói számozott nyl-kötésben, jó állapotban.
12916.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szalay László: Magyarország története. II. kötet. Lipcse, 1852, Geibel Károly. 419 p. Korabeli, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben. Első kiadás!
12917.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF