Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 78

12894.

Rufpreis:
6 000 HUF

12895.

Rufpreis:
6 000 HUF

12896.

Rufpreis:
2 000 HUF

A. S. Wilkins: Római régiségek. Bp., 1892, Athenaeum.  Kopottas-foltos kiadói egészvászon-kötésben, több helyütt sűrű ceruzás aláhúzások.
12897.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gardner A. Ernest: A régi Athén. II. Bp. 1912. MTA. 363 p. Kihajtható térképpel, gazdag képanyaggal. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Szép állapotban.
12898.

Rufpreis:
2 000 HUF

12899.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Mindszenty bűnügy okmányai. Bp., 1949, Atheaneum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
12900.

Rufpreis:
1 000 HUF

12901.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Dr. Rupp Kornél:. Szemelvények Cornelius Nepos életrajzaiból. Budapest, 1899, Athenaeum. 244 p. Korabeli kopottas egészvászon-kötésben. Térképmellékletekkel. Ritka!
12902.

Rufpreis:
3 000 HUF

12903.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mátyás király. Emlékkönyv születésének ötszázéves évfordulójára. Szerk.: Lukinich Imre. I. köt. Bp., 1943, Franklin. Gerincén sérült, felhasadt kiadói félbőrkötésben, belül kiváló állapotban.
12904.

Rufpreis:
3 000 HUF

Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1933, Káldor Könyvkiadóvállalat. 324 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Egy előzéklap hiányzik.
12905.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF