Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 78

Hóman Bálint, Szekfű Gyula: Magyar történet. I, III., IV. kötet. Bp., 1939, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Hatodik kiadás. Kopottas, sérült kiadói félbőrkötésben.
12954.

Rufpreis:
3 000 HUF

Carlyle Tamás: A franczia forradalom. Első kötet. Budapest, 1875, A Magyar Tudományos Akadémia. Kiadói egészvászon kötésben
12955.

Rufpreis:
1 000 HUF

12956.

Rufpreis:
1 000 HUF

12957.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

12958.

Rufpreis:
6 000 HUF

12959.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF