Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 78

Maurice Paléologue: Cavour  a nagy realista. Bp., é.n., Genius. Kiadói, kissé kopottas aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.
12942.

Rufpreis:
1 800 HUF

Krmann Dániel: Küldetésem története 1708-1709.  Bp., 1984, Európa. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
12943.

Rufpreis:
800 HUF

12944.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

12945.

Rufpreis:
4 000 HUF

12946.

Rufpreis:
4 000 HUF

12947.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fodor Sándor: Napoleon. Életkép. 15 képmelléklettel. Bp., 1909. Singer és Wolfner. 238 p. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. 1. kiadás
12948.

Rufpreis:
2 400 HUF

12949.

Rufpreis:
10 000 HUF

Horváth Mihály: Az ipar és kereskedés története Magyarországban. Reprint kiadás. Bp., 1984, ÁKV. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben.
12950.

Rufpreis:
1 400 HUF

Deák Ferencz beszédei. Összegyűjtötte Kónyi Manó. 1829-1847. Bp., 1882. Franklin. 628 p. Korabeli egészvászon-kötésben. Első kiadás!
12951.

Rufpreis:
5 000 HUF

Köpeczi Béla (szerk.): II. Rákóczi Ferenc válogatott levelei. Bp., 1958, Bibliotheca. Kiadói félvászon kötésben.
12952.

Rufpreis:
1 000 HUF

12953.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF