Juwelen

Zahl der Lose: 218

Ezüst (Ag.) fűszertartó párban szintetikus kővel, jelzett, m:8 cm (2×) nettó:104 g (együtt a kettő)
19190.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75
13

Ezüst kézi gyertyatartó, Ag., nettó: 60gr., jelzett, 5x10cm/Silver Candlestick, Ag, net. 60gr, marked, 5x10cm
19191.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Ezüst fedeles cukortartó, Ag., nettó: 119,7gr., jelzett, 9x7cm/ Silver sugar bowl with lid, Ag, net. 119,7gr, marked, 9x7cm
19192.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst tejszínes kiöntő, Ag., nettó: 85gr., jelzett, m:7cm/Silver milk jug, Ag, net.. 85gr, marked, m: 7 cm
19193.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Ezüst (Ag.) merőkanál, monogrammal,jelzett,  h:22 cm, nettó:102 g
19194.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst(Ag) evőeszközök, 3 db, jelzettek, h: 14-15 cm, nettó: 66,4 g
19195.

Rufpreis:
8 000 HUF

19196.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

19197.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Nubia márkájú 14  K arany karóra. 14 K arany szíjjal, jelkett. Az óra quartz szerkezetű, üvegen sérüléssel.. Br 62,2 g / Nubia 14K gold wristwatch with gold bracelet  gr: 62,2 g
19198.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

18 K arany nyaklánc, kapcsos szerkezettel. Jelzett. 43 cm Nettó 34,2 g / 18 C gold necklace 43cm  net: 34,2 g
19199.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

14 K arany karkötő áttört fazon, kapcsos szerkezettel. Jelzett. Nettó 32 g / 14 C gold bracelet  net: 32 g
19200.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

19201.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF