Juwelen Zahl der Lose: 218
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1321190
19178
264
3800
Jewellery
Ezüst fonott karlánc, Ag., 12,5gr., jelzett,20cm /Silver braided bracelet, Ag., 12,5gr., marked, 20cm 1288998
19179
264
4600
Jewellery
Ezüst "verlauf" kettős szemű nyaklánc, Ag., nettó:19,2gr., jelzett, 45,5cm/ Silver "verlauf 'double-eyed necklace, Ag, net. 19,2gr, marked, 45,5cm
1289004
19180
264
Jewellery
Ezüst anker nyaklánc, Ag., nettó:6gr., jelzett, 40cm/ Silver necklace, Ag, net. 6gr, marked, 40cm
1296844
19181
264
4600
Jewellery
Ezüst "S" nyaklánc, Ag., nettó: 19,4gr, jelzett, 50,5cm / Silver "S" necklace, Ag, net. 19,4gr, marked, 50,5cm
1288949
19182
264
Jewellery
Ezüst pancer karlánc, Ag., nettó:38,5gr., jelzett, 51cm/ Silver bracelet, Ag, net.38,5gr, marked,51 cm 1288821
19183
264
Jewellery
Ezüst anker karlánc, Ag., nettó:11,9gr., jelzett, 19cm/ Silver bracelet, Ag, net. 11,9gr, marked, 19 cm 1288815
19184
264
Jewellery
Ezüst "dupla pancer" karlánc, Ag., nettó:11,9gr., jelzett, 19cm/ Silver bracelet, Ag, net. 11,9gr, marked, 19 cm
1296878
19185
264
3200
Jewellery
Ezüst anker nyaklánc, Ag., nettó: 13,4gr, jelzett, 71,5cm / Silver necklace, Ag, net. 13,4gr, marked, 71,5cm 1270557
19186
264
11000
Jewellery
Ezüst(Ag)nyelű kés és villa, jelzett, br: 78 g
1314351
19187
264
Jewellery
Ezüst (Ag.) halkés, jelzett, mesterjeggyel, h:20,5 cm, nettó:38 g
1314849
19188
264
26000
Jewellery
Ezüst (Ag.) cigaretta tárca, "Adóellenőrök hajókirándulásának egyetlen nyereménye 1948" felirattal, belül aranyozott, mesterjeggyel, jelzett, nettó: 223 g, 14×7,5 cm, nem zár 1317729
19189
264
Jewellery
Díszes, monogramos ezüst (Ag.) púdertartó, tükör nélkül, jelzett, d: 6 cm, bruttó 40,6 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF