Juwelen

Zahl der Lose: 218

Ezüst fonott karlánc, Ag., 12,5gr., jelzett,20cm /Silver braided bracelet, Ag., 12,5gr., marked, 20cm
19178.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst "verlauf" kettős szemű nyaklánc, Ag., nettó:19,2gr., jelzett, 45,5cm/ Silver "verlauf 'double-eyed necklace, Ag, net. 19,2gr, marked, 45,5cm
19179.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Ezüst  anker nyaklánc, Ag., nettó:6gr., jelzett, 40cm/ Silver necklace, Ag, net. 6gr, marked, 40cm
19180.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst "S" nyaklánc, Ag., nettó: 19,4gr, jelzett, 50,5cm / Silver "S" necklace, Ag, net. 19,4gr, marked, 50,5cm
19181.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Ezüst pancer karlánc, Ag., nettó:38,5gr., jelzett, 51cm/ Silver bracelet, Ag, net.38,5gr, marked,51 cm
19182.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst anker karlánc, Ag., nettó:11,9gr., jelzett, 19cm/ Silver bracelet, Ag, net. 11,9gr, marked, 19 cm
19183.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst "dupla pancer" karlánc, Ag., nettó:11,9gr., jelzett, 19cm/ Silver bracelet, Ag, net. 11,9gr, marked, 19 cm
19184.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst anker nyaklánc, Ag., nettó: 13,4gr, jelzett, 71,5cm / Silver necklace, Ag, net. 13,4gr, marked, 71,5cm
19185.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ezüst(Ag)nyelű kés és villa, jelzett, br: 78 g
19186.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

19187.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst (Ag.) cigaretta tárca, "Adóellenőrök hajókirándulásának egyetlen nyereménye 1948" felirattal, belül aranyozott, mesterjeggyel, jelzett, nettó: 223 g, 14×7,5 cm, nem zár
19188.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Díszes, monogramos ezüst (Ag.) púdertartó, tükör nélkül, jelzett, d: 6 cm, bruttó 40,6 g
19189.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF