Juwelen Zahl der Lose: 218
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1315083
19166
264
Jewellery
Ezüst hullám mintás karkötő, Ag., nettó: 26,6gr., jelzett, d:6cm / Silver bracelet, Ag, net. 26,6gr, marked, d:6cm
1315007
19167
264
Jewellery
Ezüst "golyó függős" nyaklánc, Ag., nettó: 8,6gr., jelzett, 41cm / Silver "bullet dependence" necklace, Ag, net.:8.6 g, marked, 41 cm 1286448
19168
264
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) pitykegomb, jelzett, 4×2,5×2,5 cm, nettó 7 gr
1257854
19169
264
40000
Jewellery
Orosz ezüst (Ag.)kupicás pohár, alján táncoló figurával, jelzett, m:8 cm, nettó: 61g
1320736
19170
264
Jewellery
Ezüst (Ag.) púdertartó, tükör és púder nélkül, jelzett, nettó:69 g, 7×7 cm
1319760
19171
264
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., bruttó: 3,1gr., jelzett, 44cm / Silver necklace with pendant, Ag, gross: 3.1 g, marked, 44cm 1319793
19172
264
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., bruttó: 11,3gr., jelzett, 54cm / Silver necklace with pendant, Ag, gross: 11,3 g, marked, 54cm 1319767
19173
264
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., bruttó: 9,1gr., jelzett, 44cm / Silver necklace with pendant, Ag, gross: 9.1 g, marked, 44cm
1319716
19174
264
Jewellery
Ezüst nyaklánc rózsa medállal, Ag., nettó:3,9gr.,jelzett, 44cm / Silver necklace with rose pendant, Ag, net. 3,9gr, marked, 44cm 1319739
19175
264
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., bruttó: 5,7gr., jelzett, 40cm / Silver necklace with pendant, Ag, gross., 5,7gr marked, 40cm 1319820
19176
264
4400
Jewellery
Ezüst fülbevaló tétel, Ag., bruttó: 16,1gr., nagyrészt jelzettek, 6db / Silver earring items, Ag, gross. 16,1gr,mostly marked, 6 pcs.
1319838
19177
264
2200
Jewellery
Aranyozott ezüst fülbevaló kővel, Ag., bruttó: 7,8gr., jelzett /Gold platted silver earring with stones, Ag, gross. 7,8gr, marked Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF