Juwelen

Zahl der Lose: 218

Ezüst hullám mintás karkötő,  Ag., nettó: 26,6gr., jelzett,  d:6cm / Silver bracelet, Ag, net. 26,6gr, marked, d:6cm
19166.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst "golyó függős" nyaklánc, Ag., nettó: 8,6gr., jelzett,  41cm / Silver "bullet dependence" necklace, Ag, net.:8.6 g, marked, 41 cm
19167.

Rufpreis:
2 400 HUF

Antik ezüst (Ag.) pitykegomb, jelzett, 4×2,5×2,5 cm, nettó 7 gr
19168.

Rufpreis:
6 000 HUF

Orosz ezüst (Ag.)kupicás pohár, alján táncoló figurával, jelzett, m:8 cm, nettó: 61g
19169.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst (Ag.) púdertartó, tükör és púder nélkül, jelzett, nettó:69 g, 7×7 cm
19170.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst nyaklánc medállal, Ag., bruttó: 3,1gr., jelzett, 44cm / Silver necklace with  pendant, Ag, gross: 3.1 g, marked, 44cm
19171.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst nyaklánc medállal, Ag., bruttó: 11,3gr., jelzett, 54cm / Silver necklace with  pendant, Ag, gross: 11,3 g, marked, 54cm
19172.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst nyaklánc medállal, Ag., bruttó: 9,1gr., jelzett, 44cm / Silver necklace with  pendant, Ag, gross: 9.1 g, marked, 44cm
19173.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst nyaklánc rózsa medállal, Ag., nettó:3,9gr.,jelzett, 44cm / Silver necklace with rose pendant, Ag, net. 3,9gr, marked, 44cm
19174.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst nyaklánc medállal, Ag., bruttó: 5,7gr., jelzett, 40cm / Silver necklace with pendant, Ag, gross., 5,7gr marked, 40cm
19175.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst fülbevaló tétel, Ag., bruttó: 16,1gr., nagyrészt jelzettek, 6db / Silver earring items, Ag, gross. 16,1gr,mostly marked, 6 pcs.
19176.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Aranyozott ezüst fülbevaló kővel, Ag., bruttó: 7,8gr., jelzett /Gold platted silver earring with stones, Ag, gross. 7,8gr, marked
19177.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF