Juwelen

Zahl der Lose: 218

cca 1900 Dupla fedelű, arany zsebóra. Pateck Geneve jelzéssel, szép, működő állapotban, ép számlappal, 14K. br 91,2g  / Double lid gold pocket watch in nice condition. 91,2g
19203.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Ezüst (Ag.) füles kínáló tál, jelzett, mesterjeggyel (SH), nettó:235 g, 30×20 cm
19204.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Ezüst (Ag.) tálca, sérült, nettó:198 g, d:21 cm
19205.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst trébelt kiöntő, Ag., nettó: 205gr., Klein Mózes., Budapest, mesterjeggyel ill., eredeti matricával, cca 1920, 10cm / Chased silver spout, Ag, net. 205gr, Moses Klein, Budapest, ticket master or original sticker, circa 1920, 10cm
19206.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Ezüst (Ag.) asztali cigaretta tartó oroszlános lábakkal. Jelzett, AJ mesterjeggyel. nettó:194 g / Silver cigarette box with hallmark 13x8x4 cm, 194 g
19207.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

19208.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

19209.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Ezüst fűszertartó csiszolt üvegbetéttel, Ag., nettó: 99,1gr, 2db, jelzett, cca 3x5cm /Silver spice rack frosted glass insert, Ag, net. 99.1 gr, 2, marked, circa 3x5cm
19210.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

cca 1950 18K arany Doxa karóra, hibátlan, nem használt, új állapotban,  működő szerkezettel. Jelzett felhúzókoronával. / Gold Doxa watch, works br: 22 g
19211.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Ezüst karkötő, Ag., nettó: 26,4gr., jelzett, d:6,5cm /Silver bracelet, Ag, net. 26,4gr, marked, d:6,5cm
19212.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Ezüst (Ag.) mokkáskanál készlet (4 db), jelzett, mesterjeggyel, h: 11 cm, nettó: 67 g
19213.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag.) toramutató szintetikus kővel, jelzett, h:15 cm, nettó:26 g
19214.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF