Juwelen Zahl der Lose: 218
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1318935
19203
264
180000
Jewellery
cca 1900 Dupla fedelű, arany zsebóra. Pateck Geneve jelzéssel, szép, működő állapotban, ép számlappal, 14K. br 91,2g / Double lid gold pocket watch in nice condition. 91,2g
1320873
19204
264
26000
Jewellery
Ezüst (Ag.) füles kínáló tál, jelzett, mesterjeggyel (SH), nettó:235 g, 30×20 cm 1320878
19205
264
Jewellery
Ezüst (Ag.) tálca, sérült, nettó:198 g, d:21 cm 1319390
19206
264
55000
Jewellery
Ezüst trébelt kiöntő, Ag., nettó: 205gr., Klein Mózes., Budapest, mesterjeggyel ill., eredeti matricával, cca 1920, 10cm / Chased silver spout, Ag, net. 205gr, Moses Klein, Budapest, ticket master or original sticker, circa 1920, 10cm
1319036
19207
264
40000
Jewellery
Ezüst (Ag.) asztali cigaretta tartó oroszlános lábakkal. Jelzett, AJ mesterjeggyel. nettó:194 g / Silver cigarette box with hallmark 13x8x4 cm, 194 g 1303346
19208
264
280000
Jewellery
1069257
19209
264
110000
Jewellery
1296992
19210
264
24000
Jewellery
Ezüst fűszertartó csiszolt üvegbetéttel, Ag., nettó: 99,1gr, 2db, jelzett, cca 3x5cm /Silver spice rack frosted glass insert, Ag, net. 99.1 gr, 2, marked, circa 3x5cm
1318238
19211
264
60000
Jewellery
cca 1950 18K arany Doxa karóra, hibátlan, nem használt, új állapotban, működő szerkezettel. Jelzett felhúzókoronával. / Gold Doxa watch, works br: 22 g 1316803
19212
264
7500
Jewellery
Ezüst karkötő, Ag., nettó: 26,4gr., jelzett, d:6,5cm /Silver bracelet, Ag, net. 26,4gr, marked, d:6,5cm
1318699
19213
264
Jewellery
Ezüst (Ag.) mokkáskanál készlet (4 db), jelzett, mesterjeggyel, h: 11 cm, nettó: 67 g 1318549
19214
264
15000
Jewellery
Ezüst (Ag.) toramutató szintetikus kővel, jelzett, h:15 cm, nettó:26 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF