Juwelen

Zahl der Lose: 218

Arany boszorkány medál, 14k,  Au., nettó: 0,5gr.,  jelzett/ Gold hex pendant, 14k, Au., net:. 0,5 g, marked
19118.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Arany cserkész kitűző gyöngyökkel , 18k,  Au., bruttó: 0,9gr.,  jelzés nélkül/ Gold scouts pin , 18k, Au., gross:. 0,9gr, without hallmark
19119.

Rufpreis:
8 000 HUF

Arany gránátos patkó medál, 14k,  Au., bruttó: 1,5gr.,  jelzett (14k)/ Gold horseshoe pendant, 14k,  Au., gross: 1.5 g, marked (14k)
19120.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Arany vadász medál, 14k,  Au., nettó: 3,8gr.,  jelzett / Gold hunter pendant, 14k, Au, net., 3.8 gr., marked
19121.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Arany hal medál, 14k,  Au., nettó: 0,8gr.,  jelzett /Goldfish pendant, 14k, Au, net., 0.8 gr., marked
19122.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Arany szőlőleveles gyűrű, 14k,  Au., nettó: 3,5gr.,  jelzett, méret:53/ Golden grape leaf ring, 14k, Au, net. 3,5 gr., marked, size:53
19123.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst lóheremintás nyakkendőtű, Ag., nettó: 2gr., jelzett /Silver clover pattern pin, Ag, net. 2gr, marked
19124.

Rufpreis:
1 000 HUF

Antik ezüst gyűrű kővel, Ag., bruttó: 1,4gr., jelzett, méret: 59 / Antique silver ring with stone, Ag, gross. 1,4gr, marked, size: 59
19125.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst karlánc, Ag., nettó: 29,8gr., jelzett, 20cm /Silver bracelet, Ag, net. 29,8gr, marked, 20cm
19126.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst karlánc, Ag., nettó: 4,7gr., jelzett, 18cm /Silver bracelet, Ag, net. 4,7gr, marked, 18cm
19127.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst nyaklánc, Ag., nettó: 21,7gr., jelzett, 40cm /Silver necklace, Ag, net. 21,7gr, marked, 40cm
19128.

Rufpreis:
6 000 HUF

Aranyozott ezüst nyaklánc, Ag., nettó: 5,2gr., jelzett, 48cm /Gold plated silver necklace, Ag, net. 5,2gr, marked, 48cm
19129.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF