Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 117

Keöpe Viktor: Cejlon, az Éden szigete. Bp., é. n., Franklin (A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára). Kopott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13446.

Rufpreis:
2 000 HUF

De Agostini, Alberto M.: Tíz esztendő a Tűzföldön. Bp., é. n., Lampel R. (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, gerincén sérüléssel, egyébként jó állapotban.
13447.

Rufpreis:
1 600 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Cholnoky Jenő: Égen, földön. Földrajzi értekezések. Bp., é. n., Franklin Társulat. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban
13448.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Tragor Ignác: Váci kalauz. Vác, 1929, Váci Múzeum-Egyesület (Pestvidéki ny.), 95 p, térképmelléklettel. Kiadói papírkötésben.
13449.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

13450.

Rufpreis:
2 000 HUF

Franz Schmidt: Gefahrten am Seil. Mit 73 Abbildungen. Leipzig, 1934, Brethlein. Kiadói egészvászon kötésben.
13451.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dadányi György: MBOPI. A szerző eredeti rajzaival. Bp., é.n., Stádium Sajtóvállalat. Kiadói félvászonkötés.
13452.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Magyarország vármegyéi és városai. Főszerk.: Borovszky Samu. 3. kötet. Vas Vármegye. Bp., 1898, Apollo Irodalmi Társaság. Gazdagon díszített, festett, aranyozott vászonkötésben. A borítótábla foltos, kopottas, egy helyütt enyhén szakadt is. Belül azonban jó állapotú, hiánytalan, a táblák és a mellékletek épek, a vármegyetérkép benne van.
13453.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Keöpe Viktor: A szigetek gyöngye. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel és Wodianer. Aranyozott kiadói vászonkötésben.
13454.

Rufpreis:
1 600 HUF

13455.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kaposy Klaszek Ödön: ,,Girl Pat", a kalózhajó. A szerző rajzaival.Bp., é.n. Urania. 160 p.Aranyozott vászonkötésben.
13456.

Rufpreis:
2 400 HUF

Antalffy Gyula: Börzsöny. Bp., 1957, Bibliotheca (Magyar tájak). Félvászon kötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
13457.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF