Keöpe Viktor: Cejlon, az Éden szigete. Bp., é. n., Franklin (A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára). Kopott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
De Agostini, Alberto M.: Tíz esztendő a Tűzföldön. Bp., é. n., Lampel R. (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, gerincén sérüléssel, egyébként jó állapotban.
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Cholnoky Jenő: Égen, földön. Földrajzi értekezések. Bp., é. n., Franklin Társulat. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban
Vörös Márton: A szerencsés expedíció. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, kissé foltos borítótáblával. Enyhén dohos példány.
Magyarország vármegyéi és városai. Főszerk.: Borovszky Samu. 3. kötet. Vas Vármegye. Bp., 1898, Apollo Irodalmi Társaság. Gazdagon díszített, festett, aranyozott vászonkötésben. A borítótábla foltos, kopottas, egy helyütt enyhén szakadt is. Belül azonban jó állapotú, hiánytalan, a táblák és a mellékletek épek, a vármegyetérkép benne van.
Szavójai Lajos Amádé: Az "Észak Csillaga" ("Stella Polare") az Északi Sarktengeren 1899-1900 II. Bp. 1902. Lampel. 199 p. 3 mell. A Magy. Földrajzi Társ. Könyvei V. Ilusztrált kiadói félvászon-kötésben. Könyvtári példány volt.