Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 117

13422.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Up de Graff, F. W.: Az Amazonasz őserdeiben. 58 képpel, térképpel. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkiadóvállalata. Laza aranyozott vászonkötésben. Kopottas, foltos fedőborítóval.
13423.

Rufpreis:
1 800 HUF

Sven Hedin: A vándorló tó. Ford. Mezey Dénes. 54 képpel és 1 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára. Bp., 1940, Franklin. 291 l. 16 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Kifogástalan állapotú, gyűjtői példány; a sorozat egyik ritka darabja.
13424.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Entz Géza, Sebestyén Olga: A Balaton élete. Bp., 1942 Királyi Magyar Természettudományi Társulat. 44 táblával és 67 szövegképpel. Kiadói félvászonkötésben, a vászon két helyen enyhén foltos.
13425.

Rufpreis:
6 000 HUF

Sven Hedin: Ázsia szívében. Tízezer kilométernyi úttalan utazás. 1-2. köt. Bp., 1906, Lampel. Első kiadás!  Gazdagon díszített, aranyozott vászonkötésben gerincen egy két kopással
13426.

Rufpreis:
2 400 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Vörös Márton - A szerencsés expedíció Bp., Lampel és Wodianer Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, hátul kis folttal
13427.

Rufpreis:
1 800 HUF

Keöpe Viktor: A szigetek gyöngye. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel és Wodianer. Aranyozott kiadói vászonkötésben. Kopott
13428.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cholnoky Jenő: A Föld és élete I-V. kötet.Gazdag képanyaggal. Egységes, kiadói egészvászon kötésben, kopottas állapotban. Az első kötet gerince erősen sérült.
13429.

Rufpreis:
2 000 HUF

Orbán Balázs: Székelyföld leirása. Reprint kiadás két kötetben Csatári Dániel kísérőtanulmányával. Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, díszdobozban.
13430.

Rufpreis:
5 000 HUF

Germanus Gyula: Allah akbar! Bp., 1979, Szépirodalmi. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13431.

Rufpreis:
800 HUF

Germanus Gyula: Kelet varázsa. Bp., 1978, Magvető. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13432.

Rufpreis:
800 HUF

Száraz György: Budapest. Bp., 1987, Kossuth. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
13433.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF