Bücher: Reisen, Städte Zahl der Lose: 117
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
912076
13518
264
Books: Travelling, cities
1077081
13519
264
Books: Travelling, cities
1220958
13520
264
Books: Travelling, cities
1284296
13521
264
Books: Travelling, cities
1284418
13522
264
Books: Travelling, cities
1217517
13523
264
Books: Travelling, cities
Demeter Géza: Kalandos utazás Abessziniában. Bp., é.n. Tolnai. 316 p. 72 t. Aranyozott kiadói vászonkötésben.
1217529
13524
264
Books: Travelling, cities
Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben, átdolgozta Tábori Kornél. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói kartonkötésben, számos eredeti rajzzal és fényképpel. 1219486
13525
264
Books: Travelling, cities
1284212
13526
264
Books: Travelling, cities
La Bosnie-Herzégovine a l'exposition internationale universelle de 1900 a Paris. Bécs, 1900, Adolphe Holzhausen. Rengeteg érdekes illusztrációval. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. / With many interesting illustrations. In a slightly worn out linen binding, otherwise in good condition. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF