Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 117

13506.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Földrajzi témájú nyomtatványok: Magyar Földrajzi Irodalom, 1948 A Magyar Állami Földtani Intézet jelentése, Adatok a magyar barlangkutatás történetéhez, 3 orosz földrajzi nyomtatvány, Barlangvilág c. újság egy száma
13507.

Rufpreis:
1 000 HUF

13508.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ing. Eduard Pichl: Führer durch die Karnische Haupstette. Wien, 1929, Artaria. Kiadói egészvászon kötésben.
13509.

Rufpreis:
800 HUF

13510.

Rufpreis:
2 000 HUF

13511.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ujváry Aladár: Utirajz és kalauz. Bp, é.n., Pfeifer Ferdinánd Könyvkereskedése. Kiadói papírkötésben, gerincén egy két szakadással
13512.

Rufpreis:
2 400 HUF

13513.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szívos Béla: Nansen utazása lábszánkón Grönlandon keresztül. Bp., 1911, Franklin Társulat. Számos érdekes illusztrációval. Kicsit kopott félvászon kötésben, jó állapotban. /  With many interesting illustrations. In a bit worn out half linen binding, otherwise in good condition.
13514.

Rufpreis:
3 000 HUF

13515.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Németh Andor: Felső Olaszország képekkel, és térképpel. LLoyd útikönyvek. 1929, Lloydkönyvek Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötésben.
13516.

Rufpreis:
2 000 HUF

13517.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF